Zylion

zylion

Oferta i warunki pożyczek w Zylion

Skorzystaj z promocji Zylion Zylion

Pożyczki Zylion dostępne na stronie zylion.pl oferowane są przez pośrednika kredytowego, firmę Fintredo Financial Technology Sp. z o.o. ( Zylion ) z siedzibą w Warszawie, która współpracuje z dwoma głównymi pożyczkodawcami, firmą PROSPERIAL Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i FORIAL Sp. z o.o. z siedzibą również w Krakowie. Strona internetowa istnieje od 2011 roku. Firma chwali się, że udzieliła już pożyczek dla około 100 tys. klientów. Zylion to sprawdzone pożyczki, które cieszą się dobrymi opiniami. Sztandarowym produktem finansowym Zylion są chwilówki, czyli pożyczki krótkoterminowe z okresem spłaty wynoszącym 30 dni.

Szczegóły oferty Zylion

Za pierwszym razem możesz pożyczyć od 100 do 1500 zł na okres od 1 do 30 dni. Kolejna pożyczka od Zylion udzielana jest do maksymalnej kwoty 3500 zł. Termin spłaty jest taki sam jak w przypadku pierwszej pożyczki. Należy dodać, że nowy klient nie musi martwić się o dodatkowe koszty. Zylion wyróżnia się zastosowaniem narzędzi usprawniających proces przyznawania pożyczki, działa wyłącznie na certyfikowanych systemach, które zapewniają bezpieczeństwo danych.

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę od Zylion?

Żeby skorzystać z oferty Zylion nie trzeba szukać stacjonarnych placówek, gdyż ta firma pozabankowa działa wyłącznie w internecie. Potrzebujesz zatem sprawnego komputera (ewentualnie innego sprzętu typu tablet, smartfon) z dostępem do sieci, nie obejdzie się oczywiście bez konta osobistego, na które zostaną przelane środki z pożyczki. O pożyczkę możesz wnioskować, nawet jeśli posiadasz już zobowiązania względem innych podmiotów, firm czy banków. Oczywiście warto, abyś regulował je terminowo, gdyż w ten sposób budujesz pozytywną historię kredytową, a ta będzie istotna podczas analizy wniosku pożyczkowego. Jeśli posiadasz jakieś zaległości finansowe w Zylion, nie otrzymasz pozytywnej decyzji. Nie musisz załatwiać zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, gdyż te nie są potrzebne przy ubieganiu się o pożyczkę od Zylion. Niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego z aktywnym numerem w sieci komórkowej. Nie jest możliwe posiadanie dwóch pożyczek od Zylion jednocześnie. W pożyczkach od Zylion pojawiają się ograniczenia wiekowe. Należy mieć ukończone 22 lata, nie przekroczyć 75. roku życia.

Czy Zylion sprawdza BIK i inne rejestry dłużników?

Decyzja o przyznaniu pożyczki w Zylion jest podejmowana na podstawie analizy danych otrzymanych od klienta oraz danych dostępnych w ogólnodostępnych bazach informacji gospodarczej, przez co nie ma gwarancji akceptacji wniosku pożyczkowego w każdym przypadku.

Problemy ze spłatą pożyczki od Zylion?

Osoby, którym przytrafią się trudności z terminową spłatą pożyczki, mogą liczyć na ofertę refinansowania pożyczki. Zylion wykazuje się dużą elastycznością w podejściu do klienta, rozumiejąc, że może on znaleźć się w trudnej sytuacji. Firma zapewnia możliwość znalezienia takiego rozwiązania, które będzie dostosowane indywidualnie do pożyczkobiorcy. Można liczyć na wydłużenie okresu spłat. W przypadku przewidywania lub pojawienia się trudności z terminową spłatą pożyczki od Zylion należy niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem firmy, a ten przedstawi optymalne rozwiązanie. Refinansowanie następuje przy udziale jednego ze współpracujących z Zylion pożyczkodawców. Jest możliwe po uiszczeniu przez pożyczkobiorcę opłaty, która jest uzależniona od kwoty pożyczki refinansowanej oraz od okresu, na który ma być to refinansowanie dokonane. O refinansowanie swojej pożyczki możesz zawnioskować poprzez profil klienta, logując się na własne konto w systemie pożyczkowym Zylion.

Jak wnioskować o pożyczkę w Zylion?

Pożyczka w Zylion to naprawdę proste i szybkie rozwiązania, zdecydowanie korzystne dla nowych klientów. Jasne zasady i minimalne formalności są pozytywnie odbierane przez klientów firmy. Serwis zylion.pl jest bardzo intuicyjny, czytelny i przejrzysty. Ustalając interesujące Cię parametry pożyczki, od razu otrzymasz wyliczenia o kosztach, które będziesz musiał ponieść w związku z zaciągnięciem zobowiązania. Jeśli masz chwilę, możesz poświęcić ją na zapoznanie się ze szczegółami pożyczki w Formularzu Informacyjnym, który możesz pobrać z linka umieszczonego w kalkulatorze pożyczki. Możesz także zapoznać się z treścią ramowej umowy, tabelą opłat, które dostępne są w zakładce Dokumenty. W razie wątpliwości skontaktuj się z konsultantem Zylion.

Jeśli pierwszy raz korzystasz z usług Zylion, najpierw zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego, a wszystko po to, by usprawnić proces ubiegania się o pożyczkę oraz późniejsze korzystanie usług Zylion. W formularzu musisz podać swoje dane, imię nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego oraz dane kontaktowe, takie jak e-mail i numer telefonu komórkowego.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego należy zalogować się do serwisu, korzystając z linka aktywacyjnego przesłanego na maila. Następnie trzeba potwierdzić swoją tożsamość i w tym celu należy dokonać przelewu weryfikacyjnego z indywidualnego rachunku bankowego. Po skutecznej weryfikacji zostanie Ci przedstawiona decyzja o przyznaniu pożyczki.

Jak pracuje Zylion?

O pożyczkę w Zylion można aplikować online przez całą dobę z wygodnego fotela. Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. W każdej chwili możesz napisać wiadomość, klikając w kopertę na stronie główniej lub w godzinach pracy Zylion zadzwonić pod numer telefonu 12 345 29 99.

Kiedy otrzymam pieniądze od Zylion?

Po zawarciu umowy pożyczki kwota, która została przyznana, zostanie przesłana przelewem bankowym na konto osobiste pożyczkobiorcy najpóźniej następnego dnia roboczego. Kwota pożyczki przelewana jest w całości. Zylion zapewnia dostępność pożyczek bez względu na dzień tygodnia. Najszybciej pieniądze otrzymają te osoby, które posiadają konto w banku obsługującym szybkie przelewy 24/7.

Pierwsza pożyczka za darmo od Zylion

Najkorzystniejszym rozwiązaniem od Zylion jest pierwsza pożyczka, dostępna dla nowych klientów, którą można otrzymać bez dodatkowych kosztów. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Mogą się one pojawić w momencie opóźnienia w spłacie w terminie określonym treścią umowy. W Zylion możesz pożyczyć nawet 1500 zł zupełnie za darmo. Kwota pierwszej pożyczki może być również niższa. Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy faktycznie potrzebujesz. Na spłatę masz maksymalnie 30 dni. Pożyczając 1500 zł, oddajesz 1500 zł, oczywiście pod warunkiem, że oddajesz w terminie.

Promocje od Zylion

Pierwsza pożyczka za darmo to oferta promocyjna i poza nią Zylion aktualnie nie oferuje okazyjnych ofert. Firma docenia terminowość w jej spłacie, dlatego jeśli oddasz pieniądze na czas, możesz liczyć na kolejną pożyczkę do 3500 zł. W ten sposób pożyczki od Zylion zawsze są oferowane na preferencyjnych warunkach.

Dla kogo jest oferta od Zylion?

Z oferty pożyczek Zylion mogą skorzystać wszystkie osoby między 22. a 75. rokiem życia, które posiadają obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej, zamieszkują na jej terenie, są w pełni zdolne do podejmowania czynności prawnych, utworzą profil w serwisie Zylion, zaakceptują warunki serwisu oraz nie posiadają innych pożyczek w Zylion. Muszą także posiadać zdolność do spłaty zaciąganego zobowiązania. Z oferty nie skorzystają osoby, które nie posiadają indywidualnego konta bankowego, obcokrajowcy oraz osoby na emigracji. Są to jednak standardowe ograniczenia, które spotkamy u wielu firm pożyczkowych.

Rate this post

Podobne Oferty

Ratka.pl RATKA — DO 10 000 ZŁ NA 24 MIESIĄCERatka rzetelnie podchodzi do swoich Klientów i działalności, dlatego został uhonorowany certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. Łącza uczciwe usługi finansowe, tworzone na przejrzystych warunkach, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. To Ty decydujesz ile i na jak długo pożycz...
Rapida money Czym jest firma Rapida Money i jakie są jej usługi? Rapida Money to prężnie rozwijająca się firma, której statutowym działaniem jest udzielanie pożyczek pozabankowych. O renomie Rapida Money, oraz wysokiej innowacyjności ich ofert świadczą pozytywne opinie wystawiane przez ich zadowolonych klientów. Spośród pozostałych ofert  konkurencyjnych firm, ...
Lendon Pożyczki 1. Podstawowe informacje o firmie Lendon oraz pożyczce bez formalności. Pierwsza pożyczka w Lendon 3000 zł na 45 dni. RRSO 0 %. Sprawdź ofertę Lendon już dziś. Lendon to działająca w całej Polsce firma, udzielająca szybkie pożyczki przez internet. Pożyczka w Lendon pozwala uzyskać środki na wszelkie bieżące potrzeby, bez wychodzenia z domu. Kor...
Zaimo Podstawowe informacje o pożyczce Zaimo Zaimo to stosunkowo nowa oferta pożyczek, która prezentowana jest przez spółkę należącą do sprawdzonej, cieszącej się dobrą opinią firmy Kreditech i to ta firma właśnie jest faktycznym pożyczkodawcą wpisanym w umowie. Są to pożyczki krótkoterminowe do spłaty w formie ratalnej. Gotówkę można uzyskać w kwocie o...
PożyczkaGo PożyczkaGo -  informacje o firmie Pożyczka Go, swoją działalność na rynku, rozpoczęła w 2017 roku. Jest profesjonalną firmą, zajmującą się internetowymi usługami finansowymi. Jej działalność ukierunkowana została na udzielanie długoterminowych i ratalnych pożyczek zaciąganych online. Dzięki temu możemy starać się o przyznanie gotówki, bez koniec...
Moneyman Pożyczka w Moneyman - dla kogo jest przeznaczona oferta?Brakuje Ci środków na remont domu, korepetycje dziecka albo od zawsze marzyłeś o podróży do egzotycznego kraju, ale jakoś nigdy nie było na nią pieniędzy? Sprawdź ofertę strony Moneyman, gdzie szybko, bezpiecznie oraz wygodnie uzyskasz dostęp do potrzebnych Ci pieniędzy. Pożyczki online Mone...
Profi Credit Życie to pasmo nieprzewidywalnych zdarzeń, nagła awaria samochodu, choroba bliskiej osoby. Bywa też, że mamy niespełnione marzenia, których realizacja wiąże się z pokaźnym nakładem finansowym. Co zrobić, gdy nasze fundusze nie pozwalają zrealizować naszych planów, bądź uniemożliwiają wyremontowanie auta lub pomoc choremu członkowi rodziny? Dobrym r...
Ekstra Pieniądze Ekstra Pieniądze to marka pożyczkowa stworzona przez brytyjską firmę SXE Digital Limited. Jej siedziba znajduje się w Londynie przy ulicy Wenlock Road 20-22.  W naszym kraju usługi ona świadczy poprzez pośrednictwo. Oznacza to, że firma sama nie udziela pożyczek, a jedynie współpracuje z innymi instytucjami wyrażającymi zgodę na udostępnianie swoic...