Zylion

zylion

Oferta i warunki pożyczek w Zylion

Skorzystaj z promocji Zylion Zylion

Pożyczki Zylion dostępne na stronie zylion.pl oferowane są przez pośrednika kredytowego, firmę Fintredo Financial Technology Sp. z o.o. ( Zylion ) z siedzibą w Warszawie, która współpracuje z dwoma głównymi pożyczkodawcami, firmą PROSPERIAL Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i FORIAL Sp. z o.o. z siedzibą również w Krakowie. Strona internetowa istnieje od 2011 roku. Firma chwali się, że udzieliła już pożyczek dla około 100 tys. klientów. Zylion to sprawdzone pożyczki, które cieszą się dobrymi opiniami. Sztandarowym produktem finansowym Zylion są chwilówki, czyli pożyczki krótkoterminowe z okresem spłaty wynoszącym 30 dni.

Szczegóły oferty Zylion

Za pierwszym razem możesz pożyczyć od 100 do 1500 zł na okres od 1 do 30 dni. Kolejna pożyczka od Zylion udzielana jest do maksymalnej kwoty 3500 zł. Termin spłaty jest taki sam jak w przypadku pierwszej pożyczki. Należy dodać, że nowy klient nie musi martwić się o dodatkowe koszty. Zylion wyróżnia się zastosowaniem narzędzi usprawniających proces przyznawania pożyczki, działa wyłącznie na certyfikowanych systemach, które zapewniają bezpieczeństwo danych.

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę od Zylion?

Żeby skorzystać z oferty Zylion nie trzeba szukać stacjonarnych placówek, gdyż ta firma pozabankowa działa wyłącznie w internecie. Potrzebujesz zatem sprawnego komputera (ewentualnie innego sprzętu typu tablet, smartfon) z dostępem do sieci, nie obejdzie się oczywiście bez konta osobistego, na które zostaną przelane środki z pożyczki. O pożyczkę możesz wnioskować, nawet jeśli posiadasz już zobowiązania względem innych podmiotów, firm czy banków. Oczywiście warto, abyś regulował je terminowo, gdyż w ten sposób budujesz pozytywną historię kredytową, a ta będzie istotna podczas analizy wniosku pożyczkowego. Jeśli posiadasz jakieś zaległości finansowe w Zylion, nie otrzymasz pozytywnej decyzji. Nie musisz załatwiać zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, gdyż te nie są potrzebne przy ubieganiu się o pożyczkę od Zylion. Niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego z aktywnym numerem w sieci komórkowej. Nie jest możliwe posiadanie dwóch pożyczek od Zylion jednocześnie. W pożyczkach od Zylion pojawiają się ograniczenia wiekowe. Należy mieć ukończone 22 lata, nie przekroczyć 75. roku życia.

Czy Zylion sprawdza BIK i inne rejestry dłużników?

Decyzja o przyznaniu pożyczki w Zylion jest podejmowana na podstawie analizy danych otrzymanych od klienta oraz danych dostępnych w ogólnodostępnych bazach informacji gospodarczej, przez co nie ma gwarancji akceptacji wniosku pożyczkowego w każdym przypadku.

Problemy ze spłatą pożyczki od Zylion?

Osoby, którym przytrafią się trudności z terminową spłatą pożyczki, mogą liczyć na ofertę refinansowania pożyczki. Zylion wykazuje się dużą elastycznością w podejściu do klienta, rozumiejąc, że może on znaleźć się w trudnej sytuacji. Firma zapewnia możliwość znalezienia takiego rozwiązania, które będzie dostosowane indywidualnie do pożyczkobiorcy. Można liczyć na wydłużenie okresu spłat. W przypadku przewidywania lub pojawienia się trudności z terminową spłatą pożyczki od Zylion należy niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem firmy, a ten przedstawi optymalne rozwiązanie. Refinansowanie następuje przy udziale jednego ze współpracujących z Zylion pożyczkodawców. Jest możliwe po uiszczeniu przez pożyczkobiorcę opłaty, która jest uzależniona od kwoty pożyczki refinansowanej oraz od okresu, na który ma być to refinansowanie dokonane. O refinansowanie swojej pożyczki możesz zawnioskować poprzez profil klienta, logując się na własne konto w systemie pożyczkowym Zylion.

Jak wnioskować o pożyczkę w Zylion?

Pożyczka w Zylion to naprawdę proste i szybkie rozwiązania, zdecydowanie korzystne dla nowych klientów. Jasne zasady i minimalne formalności są pozytywnie odbierane przez klientów firmy. Serwis zylion.pl jest bardzo intuicyjny, czytelny i przejrzysty. Ustalając interesujące Cię parametry pożyczki, od razu otrzymasz wyliczenia o kosztach, które będziesz musiał ponieść w związku z zaciągnięciem zobowiązania. Jeśli masz chwilę, możesz poświęcić ją na zapoznanie się ze szczegółami pożyczki w Formularzu Informacyjnym, który możesz pobrać z linka umieszczonego w kalkulatorze pożyczki. Możesz także zapoznać się z treścią ramowej umowy, tabelą opłat, które dostępne są w zakładce Dokumenty. W razie wątpliwości skontaktuj się z konsultantem Zylion.

Jeśli pierwszy raz korzystasz z usług Zylion, najpierw zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego, a wszystko po to, by usprawnić proces ubiegania się o pożyczkę oraz późniejsze korzystanie usług Zylion. W formularzu musisz podać swoje dane, imię nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego oraz dane kontaktowe, takie jak e-mail i numer telefonu komórkowego.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego należy zalogować się do serwisu, korzystając z linka aktywacyjnego przesłanego na maila. Następnie trzeba potwierdzić swoją tożsamość i w tym celu należy dokonać przelewu weryfikacyjnego z indywidualnego rachunku bankowego. Po skutecznej weryfikacji zostanie Ci przedstawiona decyzja o przyznaniu pożyczki.

Jak pracuje Zylion?

O pożyczkę w Zylion można aplikować online przez całą dobę z wygodnego fotela. Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. W każdej chwili możesz napisać wiadomość, klikając w kopertę na stronie główniej lub w godzinach pracy Zylion zadzwonić pod numer telefonu 12 345 29 99.

Kiedy otrzymam pieniądze od Zylion?

Po zawarciu umowy pożyczki kwota, która została przyznana, zostanie przesłana przelewem bankowym na konto osobiste pożyczkobiorcy najpóźniej następnego dnia roboczego. Kwota pożyczki przelewana jest w całości. Zylion zapewnia dostępność pożyczek bez względu na dzień tygodnia. Najszybciej pieniądze otrzymają te osoby, które posiadają konto w banku obsługującym szybkie przelewy 24/7.

Pierwsza pożyczka za darmo od Zylion

Najkorzystniejszym rozwiązaniem od Zylion jest pierwsza pożyczka, dostępna dla nowych klientów, którą można otrzymać bez dodatkowych kosztów. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Mogą się one pojawić w momencie opóźnienia w spłacie w terminie określonym treścią umowy. W Zylion możesz pożyczyć nawet 1500 zł zupełnie za darmo. Kwota pierwszej pożyczki może być również niższa. Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy faktycznie potrzebujesz. Na spłatę masz maksymalnie 30 dni. Pożyczając 1500 zł, oddajesz 1500 zł, oczywiście pod warunkiem, że oddajesz w terminie.

Promocje od Zylion

Pierwsza pożyczka za darmo to oferta promocyjna i poza nią Zylion aktualnie nie oferuje okazyjnych ofert. Firma docenia terminowość w jej spłacie, dlatego jeśli oddasz pieniądze na czas, możesz liczyć na kolejną pożyczkę do 3500 zł. W ten sposób pożyczki od Zylion zawsze są oferowane na preferencyjnych warunkach.

Dla kogo jest oferta od Zylion?

Z oferty pożyczek Zylion mogą skorzystać wszystkie osoby między 22. a 75. rokiem życia, które posiadają obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej, zamieszkują na jej terenie, są w pełni zdolne do podejmowania czynności prawnych, utworzą profil w serwisie Zylion, zaakceptują warunki serwisu oraz nie posiadają innych pożyczek w Zylion. Muszą także posiadać zdolność do spłaty zaciąganego zobowiązania. Z oferty nie skorzystają osoby, które nie posiadają indywidualnego konta bankowego, obcokrajowcy oraz osoby na emigracji. Są to jednak standardowe ograniczenia, które spotkamy u wielu firm pożyczkowych.

Rate this post

Podobne Oferty

Moneyman Pożyczka w Moneyman - dla kogo jest przeznaczona oferta?Brakuje Ci środków na remont domu, korepetycje dziecka albo od zawsze marzyłeś o podróży do egzotycznego kraju, ale jakoś nigdy nie było na nią pieniędzy? Sprawdź ofertę strony Moneyman, gdzie szybko, bezpiecznie oraz wygodnie uzyskasz dostęp do potrzebnych Ci pieniędzy. Pożyczki online Mone...
Kuki.pl Opinie Krótkoterminowe Kuki PożyczkiKuki to pozabankowa instytucja finansowa oferująca szybkie, korzystne i wygodne krótkoterminowe pożyczki na wszelkie niespodziewane wydatki. Otrzymanie pożyczki w Kuki jest możliwe nawet w przeciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej.Nadrzędną wartością dla firmy Kuki są dobre relacje z kli...
Ekassa Pożyczka Pozabankowa w Ekassa? Ekassa to młody zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży bankowości. Swoją drogę na rynku Ekassa zaczyna od szybkich pożyczek które są coraz bardziej popularne wśród Polaków. Ekassa jest to instytucja pozabankowa która w ofercie posiada udzielanie pożyczek na raty. Dużym atutem jest fakt...
Fundusz Korona Dane firmy Nazwa firmy: FK Sp. z o.o.Adres: ul. Poznańska 61,  20-731 LublinE-mail:   info@funduszkorona.pl Tel.:       +48 730 306 806Godziny pracy: poniedziałek-piątek 8:00-18:00 O firmie Fundusz Korona Fundusz Korona to polska instytucja, prowadząca działalność od 2005 roku. Fundusz zajmuje się zarówno pożyczkami pozabankowymi dla osób pry...
Solcredit Dane firmy SolCredit Nazwa firmy: FIIZY Ltd. ( Solcredit )Siedziba Solcredit: Toom-Kooli 1, Tallinn, EstoniaE-mail Solcredit: kontakt@solcredit.plSolcredit WWW: www.solcredit.plGodziny pracy solcredit: 10-21O firmie SolCredit Solcredit to spółka istniejąca od 2011 roku, jest częścią grupy FIIZY, której siedziba mieści się w Estonii, któr...
Via SMS Firma Via SMS jest nowoczesną firmą udzielającą pożyczek przez internet. Na Polski rynek firma Via SMS dotarła w roku 2011, a istnieje od roku 2009. Firma Via SMS jest jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowych oraz jej członkiem, co według zapewnień przekłada się na wyższe standardy obsługi klienta. Via SMS obiecuje także łatwiejszą kontrolę w...
Zaplo Szukasz sprawdzonej pożyczki online, a dotychczasowe rozwiązania nie oferują spłaty w ratach? Nic straconego. Z rozwiązaniem przychodzi oferta proponowana przez Zaplo. Co jest ciekawostką, należy do firmy 4Finance Group, więc do grupy, do której przynależy również Vivus.   Oferta i warunki pożyczek w Zaplo W odróżnieniu od znanego w wielu krajach V...
Ratkomat Podstawowe informacje o pożyczce w Ratkomat.pl Ratkomat.pl oferuje pożyczki ratalne na terytorium RP w kwocie od 2000 zł do 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania to wynosi od 12 do 24 miesięcy. Cała procedura wnioskowania o środki finansowe odbywa się on line, a przelew przyznanej gotówki odbywa się od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczko...