Kredyt Gotówkowy PKO BP

Oferta kredytu gotówkowego w PKO Bank Polski

Kredyty gotówkowe należą z całą pewnością do najczęściej i najchętniej zaciąganych przez Polaków. Zaletą takiego zadłużenia jest fakt, że możemy przeznaczyć go na dowolny cel. Kredyt gotówkowy może być więc przeznaczony na zakup samochodu, wakacje, wyposażenie mieszkania, sprzęt RTV i AGD, spłatę innych zobowiązań lub cokolwiek chcemy. Rynek przepełniony jest ofertami tego typu. Jednym z tych, który cieszył się w ostatnich latach największym powodzeniem jest kredyt gotówkowy udzielony przez PKO Bank Polski. Klienci doceniają nie tylko konkurencyjne oprocentowanie i co za tym idzie niskie raty, ale także i mało formalności podczas wnioskowania. Kredyt gotówkowy PKO Bank Polski udzielany jest od kwoty 1000 zł aż do 120 000zł. W przypadku pozytywnej oceny banku istnieje możliwość wypłaty środków nawet tego samego dnia. Jest to dużym atutem, gdy zależy nam na szybkim otrzymaniu gotówki. Nie ma też problemu ze wcześniejszą spłatą zobowiązania. Kredyt jest także łatwo dostępny chociażby przez dobrze rozwiniętą i dużą sieć samych placówek. Wiele banków posiada ofertę kredytów gotówkowych, które udzielne są na okres maksymalnie 96 miesięcy. Kredyt gotówkowy PKO Bank Polski udzielany jest maksymalnie na 120 miesięcy – dzięki czemu przy dłuższym okresie spłaty możemy otrzymać propozycję dużo niższej raty. Możliwe jest wtedy dopasowanie raty w taki sposób, by nie była zbyt dużym obciążeniem dla budżetu domowego.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w PKO Bank Polski?

Wiele banków stara się zminimalizować formalności związane z udzieleniem pożyczek. Tak jest też w przypadku wnioskowania o kredyt gotówkowy PKO Bank Polski. Możemy być miło rozczarowani, bo w większości przypadków wystarczy udać się do placówki z wyciągiem z konta z 3 ostatnich miesięcy, na których znajdują się wpływy wynagrodzenia.Wyciąg powinien zawierać klauzulę o tym, że został wygenerowany elektronicznie, lub przypadku wydruku z banku – pieczęć i podpis doradcy. Powinniśmy mieć z sobą także dowód osobisty lub paszport. W przypadku osób, które znajdują się na emeryturze lub rencie należy przynieść ostatni odcinek przekazu i waloryzację (jeśli świadczenie przynosi listonosz). W przypadku wpływu na konto wymagany jest wyciąg. Bank nie wymaga zgody współmałżonka, jeśli kwota wnioskowanego kredytu nie wynosi więcej niż 20 000 zł. W innych konkurencyjnych bankach kwota ta zazwyczaj jest niższa i może wynosić 15 000 zł.

Pomimo tak dużej ilości placówek bankowych istnieją alternatywne formy złożenia wniosku. Wniosek możemy złożyć przez stronę Banku lub przez konto – jeśli jesteśmy posiadaczami rachunku prowadzonego przez PKO Bank Polski. W takiej sytuacji wnioskowanie jest jeszcze prostsze! Bank nie wymaga bowiem przynoszenia wyciągu z konta. Zazwyczaj wystarczy tylko dowód osobisty. Możemy zdecydować się na ubezpieczenie kredytu i w ten sposób zyskać ochronę w sytuacji utraty zatrudnienia. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie. Zazwyczaj bowiem przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu decyzji blokuje nas obawa przed utratą dochodów.

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...