BOSS Pożyczka

Obecnie na rynku istnieje duża oferta pożyczek bankowych oraz chwilówek. Jedną z ciekawszych ofert pożyczkowych znajdziemy w ofercie firmy BOSS Pożyczka. Dlaczego zamiast pożyczki bankowej lepiej jest wziąć pożyczkę chwilową? Chociaż popularne chwilówki nie cieszą się zbyt dobrą opinią, jest to błędne podejście. Albowiem niosą za sobą wiele, interesujących korzyści, które warto byłoby poznać przed podjęciem ostatecznej decyzji.

BOSS Pożyczka nieodmiennie cieszy się dobrą renomą. Oferta firmy jest skierowana do mikro przedsiębiorców i profesjonalistów działających na rynku. Słowem, nie dla osób prywatny, ale dla mikro i małych firm. Jednak jak większość dzisiejszych chwilówek wystarczy kilka kliknięć i możemy otrzymać taką pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej . W dobie internetu jest to bardzo popularne i nie da się zaprzeczyć, że wygodne rozwiązanie. Za pomocą specjalnego kalkulatora, znajdującego się stronie firmy, możemy wyliczyć całkowity koszt pożyczki ze względu na kwotę, którą chcielibyśmy otrzymać i okres w jakim chcielibyśmy pieniążki zwrócić.

Kto może ubiegać się o BOSS pożyczkę?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, oferta jest skierowana do mikro i małych firm. Aby otrzymać pożyczkę w BOSS Pożyczka, warunkiem jest posiadanie działalności gospodarczej. Jednak tutaj również BOSS Pożyczka wychodzi swoim klientom na przeciw, bo działalność gospodarczą wystarczy mieć przez jeden dzień. Dalej wymagania są standardowe. Przede wszystkim dowód osobisty, który jest niezbędny do prawidłowego wypełnienia formularza. Dokument musi być ważny. Kiedy data ważności przeminie nie powinniśmy się nim legitymować, gdyż jest mówiąc najprościej – nieważny w świetle prawa polskiego. Oprócz tego pożyczki udzielane są osobom w wieku od 20 do 80 lat. I trzeba przyznać, że zakres wiekowy także nie jest ograniczający. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że większość tego typu pożyczek mogą brać osoby powyżej 21 roku życia. Do zawarcia umowy pożyczkowej z BOSS Pożyczka konieczne jest też posiadanie telefonu komórkowego, co w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego problemu. Telefon jest niezbędny jeśli chcemy wziąć pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej.

Jeśli spełniamy te warunki, możemy złożyć wniosek o przyznanie Boss pożyczki. Jak to wygląda?

Pierwsza pożyczka nie różni się niczym od każdej kolejnej, poza promocją, która przewidziana jest dla pierwszych klientów. Więcej informacji o promocji znajdziesz w dalszej części artykułu. Tymczasem, jak dostać pierwszą pożyczkę? To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę BOSS Pożyczki. Następnie, posługując się bardzo łatwym w obsłudze kalkulatorem, wybrać kwotę i okres pożyczki. Obok będziemy mogli obserwować dokładne informacje, czyli jakie jest oprocentowanie, minimalny i maksymalny okres spłaty, odsetki, RRSO, wielkość pojedynczej raty i całkowitą kwotę pożyczki. Po zapoznaniu się z tymi informacjami możemy być pewni, że nie ma już żadnych dodatkowych kosztów. Gdy już wybraliśmy kwotę i okres pożyczki, a wszystkie warunki nam odpowiadają, przechodzimy do wypełniania formularza. Tutaj standardowo będziemy potrzebowali danych z aktualnego dowodu osobistego, łącznie z numerem i serią. W kolejnym kroku umawiamy się z kurierem, który przywiezie umowę, abyśmy mogli ją podpisać. Natomiast po podpisaniu stosownych dokumentów, pieniądze możemy otrzymać przelewem na konto bankowe lub odebrać na poczcie. Gotówkę od BOSS Pożyczka otrzymamy w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy.

Co aktualnie oferuje nam BOSS Pożyczka?

Otóż BOSS Pożyczka, jako jedna z niewielu firm udzielających tzw. chwilówekpozwala wziąć pożyczkę osobom w wieku 20-80 lat. Nawet osoby mające już inne zobowiązania, mogą ubiegać się o pożyczkę w BOSS Pożyczka. Dodatkowo zainteresowani mają do dyspozycji kalkulator pożyczki, co umożliwia wyliczenie całkowitego kosztu spłaty. Wszystkich formalności można dokonać za pośrednictwem strony internetowej, nie wychodząc przy tym z domu.

W najświeższej ofercie, BOSS Pożyczki proponuje nawet do 20 000 złotych już od pierwszego dnia działalności. Przy czym oprocentowanie wynosi jedynie 10%, a RRSO 79,16%. Boss Pożyczkę możemy wziąć na okres od dwóch do trzydziestu sześciu miesięcy.

BOSS Pożyczka – Dlaczego warto wziąć ?

Przede wszystkim dlatego, że oferta BOSS Pożyczka skierowana jest do przedsiębiorców, a wzięcie pożyczki jest możliwe już od pierwszego dnia działalności. Na początku rozwoju każdego większego i mniejszego biznesu, budżet jest kwestią kluczową. Dodatkowy zastrzyk gotówki, zanim zdążymy dobrze rozwinąć firmę, może okazać się kluczem do solidnego startu przedsiębiorstwa. Na pożyczkę możemy zdecydować się w każdej chwili. Wystarczy, że mamy dostęp do internetu, dowód osobisty i telefon. Pieniądze znajdą się na naszym koncie już w ciągu 24h od podpisania umowy. Dzięki temu nie tracimy czasu na zbędne formalności, a wszystko możemy załatwić kilkoma kliknięciami, bez wychodzenia z domu. BOSS Pożyczka oferuje jedną z ciekawszych propozycji pożyczkowych dla przedsiębiorców, a co najważniejsze nie stawia zbędnych ograniczeń, które utrudniałyby wzięcie pożyczki.

Boss Pożyczka Kontakt

 • +48 22 460 03 00, +48 801 40 40 40
 • info@bosspozyczka.pl
 • Pożyczkodawcą jest Business Online Sales Systems Sp. z o.o., ul. Puławska 14, 02-512 Warszawa.

  KRS  0000332371

  NIP 5342427508

  REGON 141918409

BOSS Pożyczka Opinie i komentarze konsumentów

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...

9 komentarzy

 1. daer pisze:

  Firma BOSS Pożyczka na serio jest świetna. Pożyczki dla firm sa GENIALNYM rozwiązaniem. Taki zastrzyk gotówki każdemu może pomóc rozwinąc skrzydła, a spłatą rozłożona na raty nie staje sie problemem. Dla firm lepszego rozwiązania nie ma.

 2. John pisze:

  Bardzo dobra firma ( BOSS Pożyczka ) pożyczkoda. Uczciwa i można na nich liczyć, a dzięki pieniądzom można rozszerzyć działalność.

 3. Mariaf pisze:

  Bardzo super oferta. Polecam gorąco. Tak duzy zastrzyk gotowki i tak super rozlozenie splaty- tego sie nie spotyka. Mega. Polecam Boss pożyczkę

 4. Blerut pisze:

  Boss Pożyczka w całości przez internet bez dostarczxania żadnych zaświadczeń oraz dokumentów ( wszystko można załatwić w ciągu kilku godzin od złożenia wniosku do przelewu pieniędzy na konto). Poza tym plus za to,że na stronie jest wygodny kalkulator finansowy tka więc mozna sobie dobrze wyliczyć ile dokładnie będzie nas ta pożyczka kosztowała. Koszta ok, nie są takie wysokie ( pożyczka jest od aasa tak wiec nic dziwnego w sumie).

 5. bow pisze:

  Pieniadze od Boss Pożyczka ogólnie na tygodniu wypłacają szybko, ale chciałem pożyczyć na weekend i sie nie dało. Musiałem czekac do poniedziałku. Z natury jestem niecierpliwy 😉 Ale innych wad nie widzę.

 6. Jacek pisze:

  Moge polecić firme BOSS Pożyczka . Moze firma nie ma jakichś super pożyczek ale sama w sobie jest uczciwa i to jest najważniejsze. Firme pozyczkową uważam za jedna z najbardziej solidnych. Oferta jest zgodna od początku do końca . Żadnych ukrytych oplat 😉 wszystko zawarte jest w umowie ramowej.Polecam czytać regulamin, wtedy nie będziecie mieli żadnych przykrych niespodzianek. Kontakt poprawny, ogolnie czasami jest problem z zajętą infolinią ale za to na maile szybko odpisują.

 7. Łucja pisze:

  Skorzystałam z promocyjnej oferty pożyczki w Boss pożyczka. Pożyczka całkowicie za darmo. Nie wymagali zaświadczenia o dochodach. Czekałam 5 godzin z decyzją Ale i tak polecam bo formalności niewiele!!!

 8. gosc pisze:

  Oprocentowanie w BOSS Pożyczka o wiele niższe w przypadku pozyczki prywatnej niż w większości innych firm Warto jest negocjować oprocnetowanie. Im więcej się bierze tym może byc niższe. Sama pożyczka szybka i bezproblemowa. Polcam wszystkim ktorzy nie mają szansy na kredyt w banku a mają problemy finansowe w firmie.

 9. gosc pisze:

  Bardzo dobra oferta z tym BOSS Pożyczka. Zdecydowane polecam. Nie wydają się oszustami jak niektóre firmy