Kuki.pl Opinie

Krótkoterminowe Kuki Pożyczki

kuki

KukiKuki Pożyczka to pozabankowa instytucja finansowa oferująca szybkie, korzystne i wygodne krótkoterminowe pożyczki na wszelkie niespodziewane wydatki. Otrzymanie pożyczki w Kuki jest możliwe nawet w przeciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Nadrzędną wartością dla firmy Kuki są dobre relacje z klientami dlatego kuki.pl dokłada wielu starań, by udzielać pożyczek najwygodniej, najkorzystniej i najszybciej jak się da – ceniąc czas i wygodę klienta. Wśród zalet kuki.pl są:

 • szybka i przyjemna rejestracja, dostępna dla nowych klientów przez całą dobę,
 • niezwłoczne rozpatrywanie wniosków o pożyczki w Kuki,
 • możliwość swobodnego przedłużenia okresu spłaty zaciągniętej pożyczki o 7, 14 czy nawet 30 dni,
 • niskie opłaty związane z udzieleniem i spłatą pożyczki,
 • miła i fachowa obsługa klienta.

Podstawowe informacje o pożyczce od Kuki

Krótkoterminowe pożyczki od Kuki.pl mogą być zaciągnięta na kwotę od 200 do nawet 10 000 złotych, a termin jej spłaty wynosi od 1 do aż 30 dni z możliwością przedłużenia spłaty. Koszty prowizji i odsetek są uzależnione od kwoty pożyczki od Kuki i terminu jej spłaty. Dostępne są na stronie głównej pożyczkodawcy po uzupełnieniu wspomnianych danych.

To co wyróżnia Kuki od innych pożyczkodawców to swobodna możliwość odroczenia terminu spłaty zaciągniętej pożyczki. Wystarczy dokonać dodatkowej opłaty za przedłużenie, a nasz pożyczka z kuki będzie mogła zostać spłacona później. Termin może zostać wydłużony o 7, 14 lub nawet 30 dni. Każda zaciągnięta pożyczka w Kuki.pl niezależnie od kwoty i terminu spłaty, może zostać przedłużona w spłacie jeden raz. W przypadku Pierwszej Promocyjnej Pożyczki Kuki przedłużenie spłaty dostępne jest aż dwukrotnie.

Warunki ubiegania się o pożyczkę w Kuki.pl

Klient Kuki Pożyczki ubiegający się o pożyczkę nie ma potrzeby dostarczyć zabezpieczenia, poręczenia majątkowe czy zaświadczenia o dochodach o swojego pracodawcy. Minimalizm w formalnościach ma być przyjazny dla każdego pożyczkobiorcy.

Kuki w 15 minut

Jeżeli klient Kuki posiada swoje konto w jednym z wymienionych banków z którymi współpracuje firma kuki.pl, możliwe jest otrzymanie pożyczki już po około 15 minutach od uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Wśród tych banków znajdują się:

 • PKO Bank Polski / Inteligo
 • Pekao SA
 • mBank / BRE Bank / MultiBank
 • Santander / BZWBK / Kredyt Bank
 • ING Bank Śląski
 • Alior Bank / T-mobile / Bank BPH
 • Millennium Bank
 • Getin Bank

Trzeba jednak pamiętać, że Kuki pożyczki udzielany są w godzinach pracy firmy kuki.pl oraz uwzględniają godziny pracy banków z którymi współpracują (także ewentualne przerwy techniczne).

Pierwsza Promocyjna Pożyczka od Kuki.pl

weź pożyczkę  w KUKI:

Pierwsza Promocyjna Pożyczka w Kuki.pl może być otrzymana w kwocie od 200 do 3.000 złotych, bez żadnych dodatkowych opłat (prowizja i odsetki wyniosą 0 zł) pod warunkiem dokonania terminowej spłaty zaciągniętej kwoty.

W przypadku Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w Kuki możliwe jest aż dwukrotne skorzystanie z przedłużenia terminu spłaty pożyczki (standardowo ta usługa dostępna jest tylko raz). Przedłużenie może zostać dokonane na 7, 14 lub 30 dni, a jego opłata uzależniona od wyboru terminu. Koszt usługi można sprawdzić w Tabeli Opłat i Prowizji.

Pożyczka krótkoterminowa od kuki.pl

Oferta Kuki Pożyczki jest skierowana dla osób, które potrzebują natychmiast gotówki w przypadku gdy wpływ wynagrodzenia ma nastąpić dopiero za kilka dni. Pragną kupić dowolny produkt lub usługę nie korzystając z oszczędności. Chcą skorzystać z okazyjnego zakupu z ograniczonym czasem obowiązujących niepowtarzalnych warunków lub posiadają stały dochód i będą w stanie spłacić zaciągniętą pożyczkę w ciągu 30 dni (plus opcja ewentualnego przedłużenia).

Pożyczka krótkoterminowa od kuki może zostać udzielona:

 • osobom posiadającym pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieszczących się w przedziale wiekowym 20-75 lat,
 • posiadających obywatelstwo polskie,
 • zamieszkałym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • osobom które dokonały pełnej rejestracji na stronie kuki.pl i potwierdziły swoje dane przelewem kontrolnym,
 • osobom które uzyskały pozytywną ocenę zdolności kredytowej na podstawie informacji otrzymanych przez pożyczkodawcę lub informacji zawartych w Bazach Danych Biur Informacji Gospodarczej, Bazie Danych Biura Informacji Kredytowej S.A. lub w Zbiorze Danych Pożyczkodawcy lub Pośrednika,
 • nie posiadającym aktualnego zadłużenia względem pożyczkodawcy.

Szczegółowe informacje o sposobie udzielenia pożyczki Kuki dostępne są w umowie pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą dostępnej do wglądu klientów na stronie kuki.pl. Przed zaciągnięciem pożyczki warto się z nią zapoznać.

Jak wziąć pożyczkę gotówką przez Internet w Kuki 

Aby wziąć pożyczkę gotówkową przez Internet od Kuki – kuki.pl należy uruchomić stronę Internetową www.kuki.pl i na stronie głównej wybrać kwotę interesującej nas pożyczki i okres jej spłaty. Następnie klikamy przycisk „Weź pożyczkę”.  Zostaniemy przekserowani na stronę logowania do naszego konta. W przypadku pierwszej pożyczki od kuki.pl wyświetlony zostanie nam krótki i prosty formularz rejestracyjny w którym musimy podać swoje dane. Musza to być dane prawdziwe. (Pamiętajmy, że wszelkie próby wymuszenia pożyczki skończą się skierowaniem sprawy na policję)

Weryfikacja w Kuki

Po wypełnieniu danych będzie musieli je zweryfikować. W tym celu zostaniemy poproszeniu o wykonanie z naszego konta bankowego przelewu kontrolnego na kwotę 0,01 (1 grosz) na jedno w podanych kont bankowych. Ważne! W tytule przelewu musimy wpisać „Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Kuki.pl i numer PESEL”. Zły tytuł przelewu lub wykonanie go z konta nie należącego do nas zostanie odebrane jako błąd w weryfikacji i uniemożliwi zaciągnięcie pożyczki.

Pozytywna decyzja w Kuki

W przypadku gdy wykonaliśmy wszystko jak należy, możemy spodziewać się pozytywnego rozpatrzenia wniosku od kuki.pl i przelewu zadeklarowanej kwoty pożyczki. Jeżeli posiadamy konto w jednym z poniższych banków, pieniądze powinny znaleźć się w przeciągu 15 minut na naszym rachunku. Posiadanie go w innym niż wymienione, skutkować będzie późniejszym otrzymaniem pożyczki w zależności od godzin sesji międzybankowych banku w którym klient posiada rachunek.

Lista banków na które otrzymamy pieniądze w przeciągu 15 minut od Kuki :

 • PKO Bank Polski / Inteligo
 • Pekao SA
 • mBank / BRE Bank / MultiBank
 • Santander / BZWBK / Kredyt Bank
 • ING Bank Śląski
 • Alior Bank / T-mobile / Bank BPH
 • Millennium Bank
 • Getin Bank

Godziny sesji międzybankowych można sprawdzić na stronie kuki.pl – sesje przelewów.

Kuki Kontakt

Dane spółki Fincapital Sp. z o.o.

Członek zarządu: Mezinska Annija

REGON:  366100525

KRS:  0000653383

NIP:  7010642695

Kapitał zakładowy: 5.000 zł.

Koszty i terminy spłat w Kuki

Kuki Opinie i Komentarze

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...

14 komentarzy

 1. gosc pisze:

  Mam raczej pozytywne doświadczenia z firmą. Są uczciwi, a pieniądze wypłacaja dość szybko. Raczej jestem na tak.

 2. Karol pisze:

  No to i ja podziele się moja historią. Właściciel mieszkania, które wynajmowaliśmy od kilku lat je sprzedał. O tym, że chce je wystawić na sprzedaż poinformował nas na 2 tygodnie przed sprzedażą- wszytsko odbyło się mega szybko. Wszytsko na wariackich papierach, szukanie nowego mieszkania- bla bla bla- nawet nie sądziliśmy, że przez tyle lat nazbierało się tyle rzeczy- łącznie z jakimiś meblami- większymi i mniejszymi- a firmy przeprowadzkowe, nowe mieszkanie, kaucja, kartony i inne takie wiązały się z dodatkowymi kosztami- na które nie byliśmy przygotowani- wiadomo- wakacje ledwo co sie skonczyly, sezon urlopowy w połączeniu z sezonem weselnym… no i ledwo nam się spinał budżet od pierwszego do pierwszego. Z pomoca przyszli oni- KUKI. Super. Wszystko super, szybko i bez pytań. Polecam!

 3. Vigo pisze:

  Wyskoczył mi wyjazd, mega okazja i jka to w przypadku okazji bywa- trzeba się było szybko decydować. Wiedziałem, że czas mija, a ja potrzebowałem paru stówek- no i Kuki przyszli mi z pomocą. Kasa była na koncie błyskawicznie. Żadnych problemów, zbędnych pytań. To była bardzo słuszna decyzja. Kuki to świetna firma i wsyztskim ja polecam.

 4. seba pisze:

  Wszystko OK. Szkoda tylko że biorąc pożyczkę w weekend, po wypełnieniu wniosku i przelaniu 1 grosza nie ma nigdzie info że dany bank nie przelewa kasy w tych dniach.
  Choć w innej chwilówce załatwione

 5. karoja pisze:

  Bardzo duża darmowa pożyczka bo 3000 zł i co najlepsze nie robili problemów z udzieleniem takiej kwoty. Wiele razy spotkałam się z ytm,ze firma obiecuje, że pożycza jakąś tam sume i ostatecznie okazuje się,ze zmniejszają ja bo niby nie ma zdolności kredytowej.Tutaj składałam o 3000 zł darmowej pożyczki i właśnie tyle tej pożyczki dostałam i jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolona. Wszystko udało się załatwić online, bez podpisywania dokumentów przy kurierze (przelewa się 1 gr). Nie wymagali zaświadczenia o dochodach. Jesli będe potrzebowała kasy to na pewno u nich pożyczę Nawet jak już będzie to kasa za pieniadze.

 6. gosc pisze:

  No coż. Cenowo może nie jest to najlepsza mozliwa oferta bo jak porównywałam sobie to niektóre firmy miały korzystniejsze oprocentowanie. Z drugiej strony strona kuki jest wygodna, nie sprawdzają bik. I właśnie to mnie do nich przekonało. Mam niewielki wpis w bik przez pożyczkę jaką wzięłam prawie 4 lata temu i ten wpis zablokował mi jakąkolwiek mozliwość pożyczki w banku jak i w innych firmach pożyczkowych .Tutaj sie udało 🙂

 7. sebastian pisze:

  Niewiele jest takich dobrych ofert. Zdecydowanie polecam!

 8. annana pisze:

  Ja już długo biorę od nich pożyczkę, jestem zadowolona, szybko i na temat.

 9. wanda pisze:

  Pożyczkę dostałam bardzo szybko od momentu zaksięgowania 1 grosza. A to, że pierwsza pożyczka jest bez żadnych kosztów – to SSSUPPEER 🙂

 10. madam pisze:

  Bardzo kiepska oferta i formalności od groma!

 11. ewa pisze:

  Nie rozumiem polityki tej firmy. Pierwszą pożyczkę (darmową) dali mi bez problemu. Spłaciłem w terminie. Jakiś czas później wnioskowałem o kolejną (już płatną) i tu zaskoczenie, bo tej płatnej już mi dać nie chcą “ze względu na wewnętrzną politykę firmy” gdzie tu jakiś sens ?
  Chyba pierwsza darmowa pożyczka ma zachęcić do brania kolejnych…
  Myślałem że jakiś błąd w systemie mają itd ale aplikowałem 3 razy na różne kwoty i zawsze odmowa. Dziwna firma…
  2/5 za udzielenie pierwszej pożyczki za darmo.

 12. anik pisze:

  Dają do czasu. Pięć spłaconych pożyczek, każda w terminie- nagle Odmowa! BIK czysty. Dłuższa współpraca nie wchodzi w grę . DNO I WODOROSTY.

 13. murzyn pisze:

  Według mnie dobra Firma. Zaznaczam, że wszystko spłacam w terminie

 14. arek pisze:

  Oczywiście że kluczem do dobrej współpracy jest wywiązywanie się z umowy. W przypadku chwilówek oznacza to spłacanie w terminie.. wtedy nie ma problemów.