kredyt na dowód bez zaświadczeń

Pożyczka bez bik przez internet to krótkoterminowa pożyczka (chwilówka) realizowana na podstawie umowy zawartej pomiędzy pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą. Do jej przyznania nie jest wymagane okazywanie dodatkowych dokumentów, a jedynie dowodu osobistego.

Jak działa pożyczka bez bik przez internet? Kto ich udziela?

W internecie niejednokrotnie możemy natrafić na zachęcające oferty chwilówek i kredytów. Niestety, większość z nich obarczona jest wysokim oprocentowaniem i krótkim okresem spłaty. Na rynku obecni są jednak usługodawcy, którzy są bardziej przychylni i nie sprawdzają naszych danych w poszczególnych rejestrach dłużników.

Pożyczka bez bik przez internet zazwyczaj udzielana jest na niższe i średnie kwoty (300 – 1500 zł). Ubiegając się o kwoty wyższe możemy otrzymać telefon z zapytaniem lub przesłanie danych dot. okresu zatrudnienia. Oprocentowanie w większości przypadków równe jest od 15 – 25%. Dokładniej jest to zależne od kwoty jaką pożyczamy i obowiązujących na dany moment promocji. Mówiąc o promocjach trzeba wspomnieć o pierwszych pożyczkach z zerowym RRSO oferowanych nawet na okres 60 dni. Takie pożyczki są udzialane m. in. przez Lendon, Finbo, Kuki, Sloan i Filarum.

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...