pożyczki dla zadłużonych przez internet

Tzw. kredyt na dowód to bardzo atrakcyjna forma pozyskania dodatkowych środków finansowych. Jak sama nazwa wskazuje, aby taki kredyt otrzymać wystarczy przedstawić dowód osobisty.

Kredyt na dowód bez zaświadczeń najczęściej udzielany jest przez firmy pozabankowe. W przypadku banków często konieczne jest posiadanie także odpowiedniego zabezpieczenia. Przykładem może być zaświadczenie o osiąganych dochodach. W przypadku firm pozabankowych takiego obowiązku nie ma. Wystarczą dane osobowe zawarte w dowodzie osobistym. Inne warunki konieczne przy wnioskowaniu o kredyt na dowód przez internet to posiadanie obywatelstwa polskiego oraz bycie osobą pełnoletnią.

Co ważne, taki kredyt można otrzymać przez internet. Stąd też szybka pożyczka bez zaświadczeń online cieszy się tak dużą popularnością. Wystarczy wypełnić prosty formularz i wniosek online i gotowe. Jeszcze tego samego dnia otrzyma się decyzję o udzieleniu pożyczki. Taki sam krótki termin dotyczy przelania środków na wskazane konto bankowe.

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...