Kredyt Gotówkowy T-Mobile

Oferta kredytu gotówkowego w T-Mobile – przegląd

T-Mobile Usługi Bankowe to stosunkowy młody produkt na rynku finansowym. Wywodzi się on z połączenia Alior Sync ze znanym już na polskim rynku od lat operatorem telefonii komórkowe T-Mobile. Dokładna oferta ujrzała światło dzienne 4 maja 2014. Połączenie bankowości z telefonią komórkową coraz częściej można zaobserwować w finansach na całym świecie. W Polsce całkiem niedawno powstał chociażby Plus Bank, ściśle powiązany z operatorem komórkowym Plus GSM. Kredyt gotówkowy udzielany jest w złotówkach. Aby go otrzymać nie musimy wcale korzystać z usług T-Mobile. Ponadto akceptowalne są różne źródła dochodu, w tym umowa zlecenia.

Analizując łączny koszt pożyczki należy zaznaczyć, że parokrotnie zwyciężała w rankingach Money.pl na najbardziej opłacalny kredyt gotówkowy. Aktualnie RRSO dla przykładu reprezentatywnego to zaledwie 16,13%. Ponadto sporym udogodnieniem dla wnioskodawcy jest oferowany przez T-Mobile  kalkulator pożyczkowy. Po wskazaniu za pomocą suwaka kwoty pożyczki i wnioskowanego okresu spłaty, system natychmiastowo wylicza nam wysokość rat. Kalkulator znajdziemy na stronie internetowej.

 

Dodatkowe czynniki, które mogą zachęcić do skorzystania z oferty to chociażby: stosunkowo krótki czas otrzymania pieniędzy na konto (przy pożyczkach do 20 000 zł środki mogą być nam wypłacone nawet po paru godzinach od złożenia wniosku) oraz wstępna decyzja kredytowa, do której mamy dostęp już podczas wypełniania wniosku.

Jak wnioskować o kredyt w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe celują w bycie bankiem w całości internetowym (podobnie jak wcześniejszy Alior Sync). Wiąże się to z tym, że większość produktów powinna być dostępna bez wychodzenia z domu. Tak też jest w przypadku umowy pożyczki gotówkowej, która jest dostępna całkowicie przez internet.

Wniosek o pożyczkę można złożyć zza ekranu komputera. Po wypełnieniu wniosku jesteśmy proszeni o udokumentowanie otrzymywanego dochodu poprzez:

  • weryfikację online: logujemy się do bankowości internetowej banku, na którego konto otrzymujemy wpływy z tytułu wynagrodzenia o pracę
  • weryfikację dochodu za pośrednictwem poczty, która dostarcza do banku zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach.

Jest także oczywiście możliwość złożenia wniosku o pożyczkę osobiście w oddziale. W Polsce funkcjonuje obecnie 10 placówek T-Mobile Usługi Bankowe.

Na kolejnym etapie skontaktuje się z nami pracownik T-Mobile, aby przedstawić telefonicznie szczegóły oferty. Jeśli warunki nam odpowiadają, umowę możemy zawrzeć telefonicznie lub poprzez kuriera, który dostarczy nam do domu umowę do podpisania, a następnie zawiezie ja do banku.

Oferta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe to stosunkowo tani kredyt dostępny online, bez zbędnych formalności. Na chwilę obecną produkt ten cieszy się stosunkowo dobrą opinią wśród jego dotychczasowych klientów. Na wyróżnienie zasługuje prosta forma przekazu oraz zminimalizowanie formalności, co w dzisiejszych czasach jest ważne dla wielu użytkowników usług bankowych.

 

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...