Super Grosz

super grosz opinie

Podstawowe informacje o pożyczce Super Grosz

Super Grosz to działający na terenie naszego kraju, sprawdzony polski pożyczkodawca, który zyskał już duże grono zadowolonych klientów. Ta firma pożyczkowa działa na rynku od 2015 roku i oferuje pożyczki internetowe dostępne na stronie supergrosz.pl. Można pożyczyć gotówkę w kwocie od 1000 do 15 000 zł. Pożyczkodawca oferuje ratalny system spłaty. Zobowiązanie można spłacać nawet do 48 rat. Minimalny okres spłaty wynosi 4 miesiące. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki i w tym przypadku kwota zostanie pomniejszona o koszty, odsetki oraz część prowizji, które należałoby ponieść w przypadku spłaty zgodnie z harmonogramem.

Pożyczki od Super Grosz to szybkie pożyczki online, które można uzyskać niemal od ręki, gdyż cały serwis jest w pełni zautomatyzowany. O pożyczkę w SuperGrosz najlepiej ubiegać się w godzinach pracy firmy, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, a w soboty 9-17. Strona internetowa tego pożyczkodawcy jest bardzo czytelna i bez problemu znajdziemy na niej wszystkie najważniejsze informacje. W zakładce „Dokumenty” mamy dostęp do treści wszystkich dokumentów istotnych w procesie ubiegania się o pożyczkę. Przed skorzystaniem z usług firmy SuperGrosz warto się z nimi zapoznać.

Warunki ubiegania się o pożyczkę w Super Grosz

Firma pożyczkowa Super Grosz wymienia na swojej stronie internetowej tylko kilka warunków, które trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę. Potwierdzenie dochodów od pracodawcy nie jest wymagane. Została określona dolna granica wieku i pożyczka od SuperGrosz dostępna jest dla osób powyżej 21 roku życia. Warunkiem jest też posiadanie obywatelstwa RP, a zatem ważnego dokumenty dowodu osobistego. Niezbędne jest posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego. Osoby, które posiadają aktywną, niespłaconą pożyczkę nie otrzymają kolejnej pożyczki.

Czy Super Grosz sprawdza BIK i inne bazy dłużników?

Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z usług SuperGrosz, zostanie zweryfikowany w Biurze Informacji Gospodarczej oraz Biurze Informacji Kredytowej. Osoby, które nie mają pozytywnej historii kredytowej i z tego powodu zostały wpisane do rejestru dłużników, muszą liczyć się z tym, że ich wniosek zostanie odrzucony.

Pierwsza pożyczka w Super Grosz

Super Grosz to pożyczki szczególnie korzystne dla nowych klientów. Pierwsza pożyczka będzie darmowa, jeśli zostanie spłacona jednorazowo w ciągu 30 dni. Oznacza to, że jeśli oddamy pożyczone pieniądze jednorazowo na konto podane w umowie do 30 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki, nie zostaną doliczone dodatkowe koszty. Jeśli pożyczka została wypłacona na podstawie czeku GIRO, wówczas jedynymi kosztami będą te za realizację czeku (14 zł). Osoba, która jeszcze nie korzystała z usług SuperGrosz, może otrzymać gotówkę w maksymalnej wysokości do 10 000 zł.

Aktualne promocje w Super Grosz

Dzięki akcjom promocyjnym organizowanym przez SuperGrosz można wiele zyskać. Aktualnie obowiązuje promocja dla osób, które zaciągnęły pożyczkę ratalną w kwocie od 1000 do 3000 zł na okres od 6 do 12 miesięcy. Po spełnieniu warunków promocji pożyczkobiorca otrzyma na rachunek bankowy dodatkowe środki w wysokości 150 zł. Każda rata musi zostać spłacona nie wcześniej niż 5 dni przed terminem spłaty każdej raty i nie później niż 5 dni po terminie spłaty, który został określony w harmonogramie, będącym integralną częścią umowy pożyczki. Warto śledzić promocje oferowane przez Super Grosz, by ewentualne okazje nie pozostały niewykorzystane.

Pożyczka w Super Grosz – przykładowe opłaty

Pożyczając 2000 zł na 4 raty, należy liczyć się z następującymi kosztami: prowizja – 697,26 zł, odsetki – 41,84 zł, które stanowią część całego koszty pożyczki w wysokości 2739,1 zł. Miesięczna rata to 684,78 zł. Nowy klient, który zdecyduje się na pożyczenie 10 000 zł na 48 rat, będzie zobowiązany do rat w wysokości 461,95 zł każda. Stały klient, który może sięgnąć po znacznie wyższą kwotę pożyczki, decydując się na 15 000 zł, uszczupli budżet miesięczny o 692,95 zł.

Dla kogo jest oferta od Super Grosz?

Pożyczki od Super Grosz to rozwiązanie dla osób powyżej 21 roku życia, poszukujących pożyczek ratalnych z przejrzystymi zasadami. Firma pożyczkowa Super Grosz weryfikuje zdolność kredytową klientów, dlatego nie wszyscy mogą skorzystać z jej usług, jednak wykazuje zarazem bardzo elastyczne podejście do klienta, co znacząco ułatwia i przyspiesza procedurę wnioskowania o pożyczkę. W rezultacie pożyczki Super Grosz to naprawdę szybkie pożyczki online.

Istnieje możliwość wnioskowania o pożyczkę przez osoby, które nie posiadają konta bankowego, nie korzystają z bankowości elektronicznej lub po prostu nie chcę, by pieniądze z pożyczki trafiły na konto. Do weryfikacji tożsamości klienta służy czek GIRO, dzięki któremu można również wypłacić środki z pożyczki. Wówczas niezbędny jest numer telefonu, na który zostanie przesłany kod umożliwiający odbiór gotówki.

Jak wziąć pożyczkę w SuperGrosz?

Istnieją dwie możliwości wnioskowania o pożyczkę w SuperGrosz. Wniosek można wypełnić za pośrednictwem serwisu internetowego lub u konsultanta w całości poprzez rozmowę telefoniczną. Wybierając opcję internetową, nowy klient musi najpierw utworzyć konto. Opcją alternatywną i znacznie szybszą jest połączenie się z kontem na portalu społecznościowym, co dodatkowo zwiększa prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki. Wnioskując o pożyczkę w SuperGrosz, należy podać podstawowe dane, w tym dane z dowodu osobistego, adres zamieszkania, a także kilka informacji dotyczących sytuacji życiowej. Pożyczkodawca udostępnia do wyboru aż trzy sposoby na weryfikację tożsamości klienta, dzięki czemu żaden etap wnioskowania o pożyczkę w SuperGrosz nie powinien nastręczać trudności i zamykać drogi do skorzystania z oferty. Do wyboru mamy tradycyjny przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, który należy wykonać z własnego konta, a ponadto potwierdzenie poprzez logowanie na konto w systemie Konto X, a wreszcie czek GIRO, który można zrealizować w najbliższej placówce urzędu pocztowego. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje przekazana smsem oraz na adres email.

Cały proces wnioskowania o pożyczkę do momentu otrzymania pieniędzy na konto w SuperGrosz został maksymalnie przyspieszony. Istnieje bowiem możliwość udzielenia pełnomocnictwa SuperGrosz do podpisania umowy w imieniu klienta, dzięki czemu nie musimy podpisywać umowy i odsyłać jej do pożyczkodawcy.

W razie napotkania trudności z wypełnianiem wniosku pożyczkowego można skontaktować się z informacją. Przez telefon można również dopełnić wszelkich formalności związanych ze składaniem wniosku o pożyczkę.

Czy pożyczka w SuperGrosz jest bezpieczna?

Super Grosz to pożyczkodawca, któremu można zaufać. To zarejestrowana firma z polskim kapitałem, która posiada kilkuletnie doświadczenie. Wszelkie dane o firmie znajdziemy na stronie supergrosz.pl. Wszystkie koszty są przedstawione, zanim dojdzie do zawarcia umowy. Nie ma ukrytych opłat. Spółka Super Grosz jest administratorem danych osobowych. Są one przechowywane wyłącznie na potrzeby udzielenia pożyczki.

 

SuperGrosz Kontakt

Nazwa firmy: SuperGrosz Sp. z o.o.

E-mail: kontakt@supergrosz.pl

WWW: www.supergrosz.pl

Telefon kontaktowy: 22 102 15 00

Godziny pracy: Pon.- Pt. 8-20 Sob. 9-17

NIP: 5252607460

REGON: 360301004

KRS: 0000551150

Podobne Oferty

Zaplo Szukasz sprawdzonej pożyczki online, a dotychczasowe rozwiązania typu Vivus nie oferują spłaty w ratach? Nic straconego. Z rozwiązaniem przychodzi oferta proponowana przez Zaplo. Co jest ciekawostką, należy do firmy 4Finance Group, więc do grupy, do której przynależy również Vivus.   Oferta i warunki pożyczek w Zaplo W odróżnieniu od znanego w wi...
Vivus Podstawowe informacje o pożyczce VIVUS Vivus jest największą w Polsce firmą udzielającą pożyczek krótkoterminowych - chwilówek online. Firma została założona na Łotwie w 2008 roku, w późniejszych latach poszerzyła swoją działalność na kraje takie jak Szwecja, Finlandia, Dania, Litwą a w 2012 roku dotarła na polski rynek. Vivus należy do spółki 4Fi...
Ofin Życie potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto przewidywać pewne możliwości i być przygotowanym na każdą sytuację. Nagła awaria auta, niesamowita oferta wycieczki last minute, a może chęć spełnienia marzeń, które skrywaliśmy od dawna w naszym sercu? Szybki zastrzyk gotówki bywa zbawieniem dla każdego, kto choć przez chwilę z...
Lime Kredyt Lime Kredyt to polska marka pożyczek pozabankowych zarządzana przez spółkę Lime-Kredyt. Dzięki temu firma zyskała sobie przychylne opinie klientów już na starcie. Nadal bardzo istotnym elementem dla pożyczkodawców jest fakt czy parabank to polska firma, czy też ma siedzibę za granicą. Mimo, że Lime Kredyt to marka mniej znana nie oznacza to, że nie...
Netcredit Podstawowe informacje na temat Netcredit Netcredit to łotewska firma pożyczkowa, która na polskim rynku zaistniała w roku 2011. Obecnie pożyczkodawca z powodzeniem działa również w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a także w Gruzji i Rosji. Hasło przewodnie Netcredit brzmi "Twój drugi portfel". Firma może również pochwalić się posiadaniem certyf...
MONEDO NOW ( dawniej Kredito24 ) OFERTA I WARUNKI POŻYCZEK W MONEDO NOW MONEDO NOW oferuje nam atrakcyjne pożyczki ratalne z możliwością spłaty w czasie aż do 25 miesięcy. Jest to rozwiązanie, które nieco bardziej przypomina tradycyjny kredyt niż standardową chwilówkę ,jednak według opinii o MONEDO NOW jest to rozwiązanie, które cieszy się sporą popularnością. łatwiej jest bowiem...
Rapida money Czym jest firma Rapida Money i jakie są jej usługi? Rapida Money to prężnie rozwijająca się firma, której statutowym działaniem jest udzielanie pożyczek pozabankowych. O jej renomie, oraz wysokiej innowacyjności ich ofert świadczą pozytywne opinie wystawiane przez ich zadowolonych klientów. Spośród pozostałych ofert konkurencyjnych firm, markę Rap...
Szybka Moneta Pożyczka od Szybka Moneta Firma rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku, założyła ją spółka Vega, skupia ona swoją uwagę na tak zwanych mikropożyczkach. Oferuje ona swoim klientom chwilówki na okres od 5 dni do 40 dni. Szybka Moneta jest marką proponującą szybkie pożyczki na krótki okres spłaty, zawarte przez internet. W Szybka Moneta można pożyc...
Nasza ocena:
Ocena klientów: