Super Grosz

super grosz opinie

Podstawowe informacje o pożyczce Super Grosz

Super Grosz to działający na terenie naszego kraju, sprawdzony polski pożyczkodawca, który zyskał już duże grono zadowolonych klientów. Firma Super Grosz działa na rynku od 2015 roku i oferuje pożyczki internetowe dostępne na stronie supergrosz.pl. Od Super Grosz można pożyczyć gotówkę w kwocie od 1000 do 15 000 zł. Pożyczkodawca super grosz oferuje ratalny system spłaty. Zobowiązanie można spłacać nawet do 48 rat. Minimalny okres spłaty wynosi 4 miesiące. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki w Super Grosz i w tym przypadku kwota zostanie pomniejszona o koszty, odsetki oraz część prowizji, które należałoby ponieść w przypadku spłaty zgodnie z harmonogramem.

Pożyczki od Super Grosz to szybkie pożyczki online, które można uzyskać niemal od ręki, gdyż cały serwis jest w pełni zautomatyzowany. O pożyczkę w SuperGrosz najlepiej ubiegać się w godzinach pracy firmy, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, a w soboty 9-17. Strona internetowa tego pożyczkodawcy jest bardzo czytelna i bez problemu znajdziemy na niej wszystkie najważniejsze informacje. W zakładce „Dokumenty” mamy dostęp do treści wszystkich dokumentów istotnych w procesie ubiegania się o pożyczkę. Przed skorzystaniem z usług firmy SuperGrosz warto się z nimi zapoznać.

Warunki ubiegania się o pożyczkę w Super Grosz

Firma pożyczkowa Super Grosz wymienia na swojej stronie internetowej tylko kilka warunków, które trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę. Potwierdzenie dochodów od pracodawcy nie jest wymagane. Została określona dolna granica wieku i pożyczka od SuperGrosz dostępna jest dla osób powyżej 21 roku życia. Warunkiem jest też posiadanie obywatelstwa RP, a zatem ważnego dokumenty dowodu osobistego. Niezbędne jest posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego. Osoby, które posiadają aktywną, niespłaconą pożyczkę nie otrzymają kolejnej pożyczki.

Czy Super Grosz sprawdza BIK i inne bazy dłużników?

Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z usług SuperGrosz, zostanie zweryfikowany w Biurze Informacji Gospodarczej oraz Biurze Informacji Kredytowej. Osoby, które nie mają pozytywnej historii kredytowej i z tego powodu zostały wpisane do rejestru dłużników, muszą liczyć się z tym, że ich wniosek zostanie odrzucony.

Pierwsza pożyczka w Super Grosz

Super Grosz to pożyczki szczególnie korzystne dla nowych klientów. Pierwsza pożyczka w Super Grosz będzie darmowa, jeśli zostanie spłacona jednorazowo w ciągu 30 dni. Oznacza to, że jeśli oddamy pożyczone pieniądze jednorazowo na konto podane w umowie do 30 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki, nie zostaną doliczone dodatkowe koszty. Jeśli pożyczka została wypłacona na podstawie czeku GIRO, wówczas jedynymi kosztami będą te za realizację czeku (14 zł). Osoba, która jeszcze nie korzystała z usług SuperGrosz, może otrzymać gotówkę w maksymalnej wysokości do 10 000 zł.

Aktualne promocje w Super Grosz

Dzięki akcjom promocyjnym organizowanym przez SuperGrosz można wiele zyskać. Aktualnie obowiązuje promocja w Super Grosz dla osób, które zaciągnęły pożyczkę ratalną w kwocie od 1000 do 3000 zł na okres od 6 do 12 miesięcy. Po spełnieniu warunków promocji pożyczkobiorca otrzyma na rachunek bankowy dodatkowe środki w wysokości 150 zł. Każda rata musi zostać spłacona nie wcześniej niż 5 dni przed terminem spłaty każdej raty i nie później niż 5 dni po terminie spłaty, który został określony w harmonogramie, będącym integralną częścią umowy pożyczki. Warto śledzić promocje oferowane przez Super Grosz, by ewentualne okazje nie pozostały niewykorzystane.

Pożyczka w Super Grosz – przykładowe opłaty

Pożyczając 2000 zł na 4 raty, należy liczyć się z następującymi kosztami: prowizja – 697,26 zł, odsetki – 41,84 zł, które stanowią część całego koszty pożyczki w wysokości 2739,1 zł. Miesięczna rata to 684,78 zł. Nowy klient, który zdecyduje się na pożyczenie 10 000 zł na 48 rat, będzie zobowiązany do rat w wysokości 461,95 zł każda. Stały klient, który może sięgnąć po znacznie wyższą kwotę pożyczki, decydując się na 15 000 zł, uszczupli budżet miesięczny o 692,95 zł.

Dla kogo jest oferta od Super Grosz?

Pożyczki od Super Grosz to rozwiązanie dla osób powyżej 21 roku życia, poszukujących pożyczek ratalnych z przejrzystymi zasadami. Firma pożyczkowa Super Grosz weryfikuje zdolność kredytową klientów, dlatego nie wszyscy mogą skorzystać z jej usług, jednak wykazuje zarazem bardzo elastyczne podejście do klienta, co znacząco ułatwia i przyspiesza procedurę wnioskowania o pożyczkę. W rezultacie pożyczki Super Grosz to naprawdę szybkie pożyczki online.

Istnieje możliwość wnioskowania o pożyczkę przez osoby, które nie posiadają konta bankowego, nie korzystają z bankowości elektronicznej lub po prostu nie chcę, by pieniądze z pożyczki trafiły na konto. Do weryfikacji tożsamości klienta służy czek GIRO, dzięki któremu można również wypłacić środki z pożyczki. Wówczas niezbędny jest numer telefonu, na który zostanie przesłany kod umożliwiający odbiór gotówki.

Jak wziąć pożyczkę w SuperGrosz?

Istnieją dwie możliwości wnioskowania o pożyczkę w SuperGrosz. Wniosek można wypełnić za pośrednictwem serwisu internetowego lub u konsultanta w całości poprzez rozmowę telefoniczną. Wybierając opcję internetową, nowy klient musi najpierw utworzyć konto. Opcją alternatywną i znacznie szybszą jest połączenie się z kontem na portalu społecznościowym, co dodatkowo zwiększa prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki. Wnioskując o pożyczkę w SuperGrosz, należy podać podstawowe dane, w tym dane z dowodu osobistego, adres zamieszkania, a także kilka informacji dotyczących sytuacji życiowej. Pożyczkodawca udostępnia do wyboru aż trzy sposoby na weryfikację tożsamości klienta, dzięki czemu żaden etap wnioskowania o pożyczkę w SuperGrosz nie powinien nastręczać trudności i zamykać drogi do skorzystania z oferty. Do wyboru mamy tradycyjny przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, który należy wykonać z własnego konta, a ponadto potwierdzenie poprzez logowanie na konto w systemie Konto X, a wreszcie czek GIRO, który można zrealizować w najbliższej placówce urzędu pocztowego. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje przekazana smsem oraz na adres email.

Cały proces wnioskowania o pożyczkę do momentu otrzymania pieniędzy na konto w SuperGrosz został maksymalnie przyspieszony. Istnieje bowiem możliwość udzielenia pełnomocnictwa SuperGrosz do podpisania umowy w imieniu klienta, dzięki czemu nie musimy podpisywać umowy i odsyłać jej do pożyczkodawcy.

W razie napotkania trudności z wypełnianiem wniosku pożyczkowego można skontaktować się z informacją. Przez telefon można również dopełnić wszelkich formalności związanych ze składaniem wniosku o pożyczkę.

Czy pożyczka w SuperGrosz jest bezpieczna?

Super Grosz to pożyczkodawca, któremu można zaufać. To zarejestrowana firma z polskim kapitałem, która posiada kilkuletnie doświadczenie. Wszelkie dane o firmie znajdziemy na stronie supergrosz.pl. Wszystkie koszty są przedstawione, zanim dojdzie do zawarcia umowy. Nie ma ukrytych opłat. Spółka Super Grosz jest administratorem danych osobowych. Są one przechowywane wyłącznie na potrzeby udzielenia pożyczki.

SuperGrosz Kontakt

Nazwa firmy: SuperGrosz Sp. z o.o.

E-mail: kontakt@supergrosz.pl

WWW: www.supergrosz.pl

Telefon kontaktowy: 22 102 15 00

Godziny pracy: Pon.- Pt. 8-20 Sob. 9-17

NIP: 5252607460

REGON: 360301004

KRS: 0000551150

Rate this post

Podobne Oferty

Kierunek Kredyt Kierunek Kredyt - co to takiego? Kierunek Kredyt to internetowy serwis, który pozwala klientom na zawieranie transakcji kredytowych na odległość. Firma porównuje dla konsumentów przeszło 30 instytucji bankowych oraz pozabankowych. Dzięki temu Kierunek Kredyt przekazuje wszystkim zainteresowanym najważniejsze informacje dotyczące aktualnych ofert a...
Provident Darmowa pożyczka od Provident Firma Provident prowadzi aktualnie w mediach swoją kampanię reklamową, zaskakując swoich klientów ciekawymi i atrakcyjnymi dla nich promocjami. Od kwietnia została wprowadzona oferta pierwszej pożyczki online za darmo na okres czterech miesięcy. Inna jej nazwa to pożyczka na start 4 x0zł. Jest ona określana jako pierw...
BOSS Pożyczka Obecnie na rynku istnieje duża oferta pożyczek bankowych oraz chwilówek. Jedną z ciekawszych ofert pożyczkowych znajdziemy w ofercie firmy BOSS Pożyczka. Dlaczego zamiast pożyczki bankowej lepiej jest wziąć pożyczkę chwilową? Chociaż popularne chwilówki nie cieszą się zbyt dobrą opinią, jest to błędne podejście. Albowiem niosą za sobą wiele, intere...
1-pozyczki OFERTA I WARUNKI POŻYCZEK W 1-pożyczki Jaką kwotę można pożyczyć na 1-pożyczki i na jaki okres? Za pomocą tego serwisu można pożyczyć kwotę od 100 złotych do 3000 złotych. Okres spłaty zobowiązania zależny jest od wysokości pożyczonej kwoty. Minimalny okres pożyczki wynosi 5 dni, natomiast maksymalnie spłacić pożyczkę można do 30 dni. Warto wie...
Ratkomat Podstawowe informacje o pożyczce w Ratkomat.pl Ratkomat.pl oferuje pożyczki ratalne na terytorium RP w kwocie od 2000 zł do 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania to wynosi od 12 do 24 miesięcy. Cała procedura wnioskowania o środki finansowe odbywa się on line, a przelew przyznanej gotówki odbywa się od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczko...
Fundusz Korona Dane firmy Nazwa firmy: FK Sp. z o.o.Adres: ul. Poznańska 61,  20-731 LublinE-mail:   info@funduszkorona.pl Tel.:       +48 730 306 806Godziny pracy: poniedziałek-piątek 8:00-18:00 O firmie Fundusz Korona Fundusz Korona to polska instytucja, prowadząca działalność od 2005 roku. Fundusz zajmuje się zarówno pożyczkami pozabankowymi dla osób pry...
Ekstra Pieniądze Ekstra Pieniądze to marka pożyczkowa stworzona przez brytyjską firmę SXE Digital Limited. Jej siedziba znajduje się w Londynie przy ulicy Wenlock Road 20-22.  W naszym kraju usługi ona świadczy poprzez pośrednictwo. Oznacza to, że firma sama nie udziela pożyczek, a jedynie współpracuje z innymi instytucjami wyrażającymi zgodę na udostępnianie swoic...
MONEDO NOW ( dawniej Kredito24 ) OFERTA I WARUNKI POŻYCZEK W MONEDO NOW MONEDO NOW oferuje nam atrakcyjne pożyczki ratalne z możliwością spłaty w czasie aż do 25 miesięcy. Jest to rozwiązanie, które nieco bardziej przypomina tradycyjny kredyt niż standardową chwilówkę ,jednak według opinii o MONEDO NOW jest to rozwiązanie, które cieszy się sporą popularnością. łatwiej jest bowiem ...