Kredyt Gotówkowy Credit Agricole

Oferta kredytu gotówkowego w Credit Agricole – przegląd

Credit Agricole jest francuską siecią banków spółdzielczych założoną w 1894. Początkowo kierowała ona swoje oferty głównie do rolników, lecz obecnie klientem banku może zostać każdy. Owa instytucja bankowa stale się rozwija, zwiększając swoje oferty, a zwłaszcza kredyty. Przez lata swojej działalności bank został wyróżniony za obsługę na najwyższym poziomie. Raptem 3 lata temu Credit Agricole zdobył tytuł Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand 2016, w którym oceniano zaangażowanie społeczne, wizerunek firmy oraz zaufanie do marki.

W swej ofercie zawiera ona przede wszystkim kredyt gotówkowy, który możemy wziąć na dowolny cel w maksymalnej kwocie do 150 000 złotych. Natomiast gdy nasze dochody osiągają wysokość ponad 5000 złotych miesięcznie oraz jeżeli otrzymamy pozytywną decyzję instytucji bankowej, mamy możliwość ubiegania się o kwotę do maksimum 255 550 złotych. Wyjątek stanowią rolnicy, producenci rolni oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą – mają oni możliwość brania dowolnej kwoty kredytu. Ponadto aby podwyższyć swoją zdolność kredytową, warto zdecydować się na zobowiązanie ze współkredytobiorcą i co więcej – nie musi to być osoba spokrewniona.

Kredyt gotówkowy credit agricole posiada w swej ofercie oprocentowanie, które wynosi do maksimum 10% i co istotne – oprocentowanie jest stałe. Natomiast prowizja za udzielenie kredytu może wynieść do 25% wartości udzielonych środków. Spłatę kredytu możemy rozłożyć w ratach do maksymalnie 150 miesięcy, czyli aż do 10 lat. Jednakże to od naszej zdolności kredytowej zależy ostateczna wysokość kredytu, okres jego spłaty czy wysokość rat. Zdolność kredytową bank ustala opierając się na dokumentach potwierdzających źródła naszych dochodów, a także na naszej historii kredytowej. Pozytywna ocena z analizy naszej zdolności kredytowej jest niezbędna do przyznania nam środków. Warto nadmienić, że stali klienci banku mogą liczyć na wyższą zdolność kredytową.  Aczkolwiek Credit Agricole nie wymaga zaświadczeń o dochodach od osób, których pensja regularnie wpływa na konto.

JAK WNIOSKOWAĆ O KREDYT W CREDIT AGRICOLE

Dla zainteresowanych zaciągnięciem kredytu, bank udostępnił nam kilka różnych sposobów, dzięki którym możemy ubiegać się o kredyt. Mamy możliwość skontaktowania się telefonicznie z konsultantem banku. Numer możemy znaleźć na stronie internetowej Credit Agricole. Można także osobiście odwiedzić instytucję bankową w jednym z jego oddziałów, składając wcześniej wniosek online. We wniosku należy określić jaka nas interesuje kwota, a także wskazać termin, w którym jesteśmy dostępni. Następnie uzupełniamy dany formularz, podając swoje podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz adres korespondencji.

Oprócz wyżej wymienionych sposób, Bank udostępnił nam także nowoczesną możliwość złożenia wniosku. Posiadając konta na portalu Facebook możemy zainicjować konwersację z czatbotem KrEdytką. Owy bot spyta nas jaki mamy cel, jaką planujemy kwotę pożyczyć oraz w jakim okresie chcemy spłacić zaciągany kredyt. Po wykonaniu rozmowy jesteśmy przekierowywani na stronę internetową banku, aby kontynuować składanie wniosku. Aby skorzystać z bota KrEdytki, należy wejść na jej fanpage oraz skorzystać z komunikatora internetowego – Messengera.

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...