Kredyt Gotówkowy Alior Bank

Alior Bank to instytucja dostępna na rynku finansowym od 2008 roku i warto uwzględnić, że nasza firma w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrała konkurs Retail Bankier International na Najlepszy Europejski Bank Detaliczny roku 2014.  W 2010 roku na mocy współpracy z operatorem sieci komórkowej T-mobile, zmienił się w T-mobile Usługi Bankowe. Czerwiec 2015 przyniósł połączenie Alior Bank z Meritum Bank. Alior Bank cieszy się uznaniem, a jego wyjątkowa oferta pożyczkowa przyciąga wielu klientów. Departamenty Centrali Alior Banku mieszczą się obecnie w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. W swojej ofercie ma do zaoferowania wiele rodzajów pożyczek, które mogą zainteresować bardziej wymagających klientów – lecz nie zapominamy o tych co w wielkim świecie stawiają pierwsze kroki i z wszelkimi udogodnieniami mamy i dla nich korzystne oferty.

Oferta kredytu gotówkowego w Alior Bank

 • Pożyczka na Piątkę
  oprocentowanie 5%
  oferta do kwoty 200 tysięcy złotych
  okres spłaty do 10 lat 
  RRSO: 9.89%

 

 • Pożyczka zimowa 
  oprocentowanie 0%
  oferta do kwoty 50 tysięcy złotych
  spokojna spłata dzięki ubezpieczeniu na życie
  RRSO: 12,27%

 

 • Limit odnawialny w rachunku
  przyznawany na czas nieokreślony
  limit ustalany indywidualnie
  każda wpłata na rachunek spłaca limit
  RRSO
  : 28,94%

 

 • Kredyt hipoteczny “Megahipoteka”
  minimalna marża kredytu 1,7%
  minimalna prowizja 0%
  minimalny wkład własny 10%
  zobowiązanie kredytowe 30 lat
  szeroki zakres celów kredytowania
  dwie możliwości zabezpieczenia kredytu
  wybór waluty: PLN/EUR/USD/GBP
  RRSO: 5,52%

 

 • Program MdM
  dodatkowe finansowanie z kredytem MdM Plus
  dodatkowe wsparcie finansowe w ramach programu MdM
  złóż wniosek w placówkach banku
  RRSO: 5,48%

 

Jak wnioskować o kredyt w Alior Bank

Wniosek można składać w formie tradycyjnej – w dowolnym oddziale banku – oraz poprzez platformę internetową/mobilną działającą od czerwca 2012 roku i cieszącą się dużą popularnością wśród klientów. To bardzo proste! Do wielu kredytów nie potrzebujemy dodatkowych dokumentacji, a jedynie naszego dowodu osobistego i chwili wolnego czasu.
Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy lub udamy się do jednego z licznych oddziałów i wypełnimy odpowiedni wniosek osobiście i w razie niezrozumiałych treści od razu udamy się do odpowiednich osób, które zgodnie ze swoim profesjonalizmem pomogą nam podczas rozmaitych problemów związanych z treścią. Ważne jest to, aby podać w nim wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego i wtedy pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić ich prawidłowość np. za pomocą opłaty weryfikacyjnej.

Należy pamiętać, aby wskazać poprawną kwotę kredytu oraz interesujący nas okres spłaty. Powinny być one dopasowane do naszych finansowych możliwości. W przypadku gdy pożyczkodawca stwierdzi, że wnioskujemy o zbyt wiele i możemy mieć trudności w spłacie zadłużenia, dopasuje do naszej zdolności kredytowej najbardziej korzystną ofertę.

Gdy tylko pożyczkodawca rozpatrzy nasz wniosek – zazwyczaj w ciągu paru minut – dostaniemy odpowiedź i ważne jest to, że informację o decyzji kredytowej otrzymamy bez względu na to, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna.

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...