Kredyt Gotówkowy Millenium

Realizacja różnych celów życiowych wiąże się nierzadko z koniecznością wygospodarowania pewnej sumy pieniędzy. Czy pragniesz wyjechać na urlop za granicę, kupić nowy sprzęt AGD do kuchni, zorganizować wesele, czy kupić nowy samochód, musisz posiadać pewną sumę pieniędzy, bez której trudno zrealizować swoje plany. Mało kto posiada jednak odłożoną kwotę pieniędzy i może za nią realizować swoje cele – wiele osób boryka się z całkowitym brakiem środków lub częściowych brakiem.Takie osoby nie muszą jednak rezygnować ze swoich planów – z pomocą przychodzi oferta kredytów gotówkowych w bankach.

Oferta kredytu gotówkowego w Millenium – przegląd

Jednym z banków, do którego można udać się po kredyt, jest Millenium. Kwota, jaką można pożyczyć w banku Millenium wynosi od 1 000 złotych do nawet 150 000 złotych. RRSO pożyczki wynosi 10,60 %. Zabezpieczenie pożyczki stanowi ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka, które pozwala uchronić kredytobiorcę przed skutkami nieprzewidzianych, losowych zdarzeń. Z ubezpieczenia można skorzystać w przypadku utraty źródła swoich dochodów lub konieczności hospitalizacji w wyniku wypadku, a także śmierci lub czasowej niezdolności do pracy na skutek wypadku. Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka jest parasolem ochronnym także w przypadku poważnego zachorowania, śmierci lub doznania całkowitej niezdolności do pracy lub niepełnosprawności.

Jak wnioskować o kredyt w Millenium?

Aby skorzystać z pożyczki gotówkowej, należy najpierw wybrać jedno ze źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza lub emerytura. W przypadku posiadania umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło, należy przygotować jeden z następujących dokumentów: zaświadczenie o dochodach oraz o zatrudnieniu, PIT za ostatni rok albo wyciąg z przelewami wynagrodzenia z okresu trzech miesięcy. W przypadku osób, których źródło dochodu stanowi jednoosobowa działalność gospodarcza, należy przygotować roczne zeznanie podatkowe razem z zaświadczeniem z Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, tudzież Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Można przedstawić także książkę przychodów oraz rozchodów. Pożyczkę mogą wziąć również emeryci. W ich przypadku konieczne będzie okazanie w banku wyciągu z rachunku bankowego, który potwierdza wpływ emerytury za ostatni miesiąc, ostatniego odcinka emerytury, ostatniej decyzji o waloryzacji emerytury lub decyzji o przyznaniu emerytury.

Oprócz wymienionych źródeł, wyróżnia się także rentę, świadczenia przedemerytalne, a także kontrakt marynarski.

Osoby, które są klientami banku Millenium, mogą złożyć wniosek o kredyt gotówkowy poprzez zalogowanie się do Millenetu i wypełnienie wniosku. Osoby, które nie są klientami banku, powinny złożyć wniosek kontaktowy poprzez stronę internetową. Wstępna decyzja dotycząca przyznania kredytu zostanie udzielona natychmiastowo. Kolejnym krokiem jest wskazanie dowolnego oddziału banku, do którego następnie przyniesione zostaną dokumenty i gdzie zostanie podpisana umowa.

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...