Kredyt gotówkowy Santander


Masz wielkie plany?- Santander pomoże Ci je spełnić !

Kredyt gotówkowy Santander to najlepszy sposób na zrealizowanie swoich planów – to prostsze niż myślisz.

Oferta kredytu gotówkowego w Santander Consumer Bank – przegląd.

  1. Ekspresowa wypłata gotówki (nawet w ciągu 1 dnia) – chcesz zrealizować swoje plany od ręki? W Santander wiemy jak cenny jest Twój czas. Z nami nie musisz czekać na zbędne formalności.
  2. Kwota do 230 000 zł – nieważne, jak ambitne cele sobie stawiasz. Z Santander wszystkie marzenia mogą się spełnić. Zakładasz firmę, kupujesz samochód czy organizujesz niezapomniane wakacje? Nasz kredyt to gwarancja sukcesu.
  3. Weź kredyt teraz, a zacznij spłacać dopiero na wiosnę! Zaczynasz własny biznes? A może po prostu chcesz cieszyć się nowymi możliwościami bez myślenia o ratach? Kredyt gotówkowy od Santander daje Ci potrzebny czas, aby rozwinąć skrzydła i w pełni wykorzystać możliwości jakie daje Ci kredyt.
  4. Przelew bezpośrednio na konto lub odbiór w dowolnym oddziale – wszystko dla Twojej wygody.
  5. Jasne i proste zasady – zapewniamy pełny dostęp do dokumentacji w formie elektronicznej (razem dbamy również o środowisko) dzięki temu, możesz sprawdzić wszystkie szczegóły, kiedy tylko chcesz.
  6. Splata dopasowana do Twoich możliwości – oferujemy kredyt na każdą kieszeń.
  7. Maksymalny okres spłaty do 120 dni przy kwocie od 20 000 zł.

JAK WNIOSKOWAC O KREDYT W SANTANDER CONSUMER BANK

Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej. To wszystko bez wychodzenia z domu! O wybranej przez Ciebie godzinie oddzwoni do Ciebie nasz doradca, żeby przedstawić przygotowaną specjalnie dla Ciebie ofertę kredytową. Jesteśmy tu, by wychodzić na przeciw Twoim potrzebom. Do zawarcia umowy kredytowej wystarczy nawet jedna rozmowa – to takie proste! Szanujemy Twój czas, więc wypełnienie wszystkich formalności trwa niezwykle krótko.

 

Kredyt gotówkowy jeszcze nigdy nie był tak łatwy do zdobycia. Z Santander Consumer Bank wszystko przebiega bez zbędnych komplikacji. Wszystkie Twoje plany mogą stać się rzeczywistością nawet już następnego dnia dzięki ekspresowej wypłacie gotówki. Z nami możesz odważyć się na największe plany!

Oferujemy najdogodniejsze sposoby spłaty kredytu – dzięki temu współpraca z nami to czysta przyjemność przez cały okres umowy. Zapewniając nasze usługi gwarantujemy najwyższy poziom wiedzy naszych specjalistów i doradców, którzy są tu po to, by znaleźć oferty najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom. Dla nas najważniejsze są Twoje plany.

Teraz każda okazja jest w zasięgu Twojej ręki. Nic nie stoi na przeszkodzie Twoim marzeniom z kredytem gotówkowym od Santander Consumer Bank. Żyj pełnią życia, dzięki ekspresowemu kredytowi na prostych zasadach. I Ty możesz wziąć swój los w swoje ręce – przyszłość należy do Ciebie, a my chcemy pomóc Ci ją zrealizować, tak jak tego pragniesz. Przeżyj przygodę swojego życia dzięki nowym możliwościom jakie daje Ci nasz wyjątkowy kredyt.

Santander Consumer Bank – jesteśmy, by spełniać Twoje marzenia.

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...