Kredyt Gotówkowy Eurobank

Oferta kredytu gotówkowego w Eurobanku – przegląd 

Eurobank, jeden z czołowych banków komercyjnych oferujących usługi finansowe dla osób fizycznych dzięki swojej dogodnej i elastycznej ofercie zachęca do wzięcia kredytu. W ofercie banku szczególną uwagę warto zwrócić na wygodny i szybki kredyt gotówkowy. Decydując się na tę ofertę, możliwe jest uzyskanie od 500 do 120 000 zł, a pozyskaną kwotę można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel. Bank gwarantuje również stałe oprocentowanie, dzięki czemu można być pewnym, że raty kredytu nie wzrosną, a my nie będziemy narażeni na dodatkowe koszta. Eurobank oferuje również możliwość wcześniejszej spłaty rat bez ponoszenia żadnych kosztów prowizji. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) kredytu wynosi 25,51%, a  kredytobiorca na spłatę zadłużenia ma od 3 do 108 miesięcy. Po sześciu ratach spłaconych w terminie klient może sobie pozwolić na skorzystanie z udogodnienia, jakim są tzw. wakacje kredytowe. Eurobank przedstawia również ciekawą propozycję dla osób chcących zwiększyć kwotę kredytu. Jest to możliwe dzięki połączeniu dochodów klienta z dochodami jego bliskiej osoby, która nie musi być współmałżonkiem. Istnieje także możliwość obniżenia oprocentowania o 1,5 punktu procentowego poprzez comiesięczne przelewanie swojego wynagrodzenia lub świadczenia emerytalno-rentowego na konto w Eurobanku. W przypadku zmiany decyzji kredytobiorca ma prawo do odstąpienia od umowy kredytu gotówkowego w ciągu 14 dni kalendarzowych od  dnia podpisania umowy. Poza tradycyjnym kredytem gotówkowym Eurobank oferuje także pożyczkę przez Internet, dzięki której można uzyskać od 500 do 50 000 zł na podstawie wyciągu z konta, a także pożyczkę energooszczędną do 120 000 zł na remont domu, oraz kredyt konsolidacyjny o jednakowej stałej racie, umożliwiający pozyskanie dodatkowych środków na dowolny cel.

Jak wnioskować o kredyt w Eurobanku

Udzielenie kredytu jest uzależnione od oceny zdolności kredytowej klienta. Wstępną decyzję kredytową można uzyskać już w trakcie pierwszego spotkania z doradcą banku. Aby uzyskać kredyt w Eurobanku, należy przede wszystkim przedstawić swoje źródła dochodów, do których bank zalicza: umowę o pracę, umowy cywilnoprawne i kontrakty, umowy najmy lub dzierżawy, emeryturę, zasiłek przedemerytalny, rentę rodzinną oraz rentę inną niż rodzinna, rentę strukturalną oraz działalność gospodarczą. 

Kredyt w Eurobanku można uzyskać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wizyta w placówce banku, w której należy przedstawić swój dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochód. Na jego podstawie doradca bada zdolność kredytową, wydaje ocenę i przygotowuje propozycje kredytu, dzięki czemu klient może wybrać ofertę o najkorzystniejszych dla siebie warunkach. Kredyt gotówkowy można również otrzymać poprzez bankowość internetową. Po zalogowaniu się do e-bankowości na stronie internetowej Eurobanku należy wypełnić wniosek online, aby uzyskać ofertę. Następnie konieczny jest wybór wysokości kredytu i ustalenie liczby rat. Ostatnim etapem jest potwierdzenie umowy tokenem lub za pomocą hasła SMS.

admin

Pośrednik finansowy

You may also like...