szybkie pożyczki na dowód

Aby móc starać się o pożyczkę najczęściej potrzebne są różnego rodzaju dokumenty. Przykładem może być zaświadczenie o dochodach. Banki sprawdzają także naszą historię w BIK. Oznacza to, że dla wielu osób pożyczka będzie niemożliwa. Istnieje jednak możliwość otrzymania pożyczki bez BIK przez internet.

Pożyczkę bez BIK i bez zaświadczeń udzielają firmy pozabankowe. Na Polskim rynku funkcjonuje wiele takich firm. Pożyczka przez internet na dowód udzielana jest szybko i bardzo prosto. To dzięki temu tzw. chwilówki cieszą się tak dużą popularnością. Pożyczki te najczęściej udzielane są na krótki okres, 30 lub 60 dni. Niektóre firmy oferują rozłożenie spłaty na dłuży termin na raty.

Szybką pożyczkę bez zaświadczeń może otrzymać niemal każdy. Trzeba być obywatelem polskim oraz być osobą pełnoletnią. Najczęściej z tego typu pożyczek korzystają osoby, które nie mają szans na pozyskanie pożyczki w banków, głównie ze względu na złą historię w BIK. Oczywiście jak przy każdej pożyczce zawsze należy dokładnie przeczyć umowę, aby zapoznać się ze wszystkimi warunkami jej udzielenia.