Ranking Chwilówek i Pożyczek

O ranking chwilówek

Aktualny ranking chwilówek prezentujący sprawdzone oferty uczciwie działających firm na rynku pozabankowym właśnie przed Tobą. Analiza rankingu to okazja do poznania sprawdzonych firm, które działają rzetelnie i zdobywają uznanie wśród klientów. Sprawdź, gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze. Nasz ranking chwilówek umożliwi Ci szybkie porównanie ofert, by wybrać tą, która Ci najbardziej odpowiada. Dowiedz się:

  • ile możesz pożyczyć,
  • na jak długo,
  • czy pożyczkodawca udziela darmowych pożyczek.

1. Netcredit

Na pierwsze miejsce w rankingu trafia firma NetCredit. To niemal stały bywalec pierwszych miejsc w rankingach pożyczek. Oferta zasługuje na wyróżnienie ze względu na darmową pierwszą pożyczkę, zniżki dla stałych klientów, szybki proces udzielania pożyczki charakteryzujący się minimalnymi formalnościami, możliwość refinansowania pożyczki. Deklasuje rywali za pożyczkę z szansą na wakacje z Biurem Podróży Itaka i przejrzystą, treściwą stronę z ofertą, na której nie w sposób się pogubić. Oferta promocyjna NetCredit dotycząca darmowej pożyczki to okazja dla nowych klientów firmy na pożyczenie nawet 3000 zł. Stali klienci mogą pożyczyć nawet 5000 zł. Termin na spłatę każdej pożyczki w NetCredit wynosi od 14 do 30 dni. Osoby, które mają już aktywną pożyczkę w ramach limitu kredytowego mogą wnioskować o dodatkową gotówkę, gdy potrzebna jest większa kwota. Odbywa się to poprzez zwiększenie wartości posiadanej pożyczki, uzyskanej w NetCredit. Po akceptacji wniosku środki trafiają na konto już bez dodatkowych formalności. Osoby, które mają problem ze spłatą zadłużenia w terminie, mogą je refinansować o 7, 14 lub 30 dni.

Po pożyczkę do NetCredit mogą zwrócić się osoby, które są obywatelami Polski, mieszczą się w przedziale wiekowym 20-70 lat, posiadają konto osobiste z regularnymi dochodami, mają adres mailowy oraz aktywny numer w sieci komórkowej. Na uwagę zasługuje duży zakres wiekowy i możliwość wnioskowania o pożyczkę mając ukończone 20 lat.

O pożyczkę w NetCredit można wnioskować online. Wnioskowanie o pierwszą pożyczkę odbywa się na zasadzie rejestracji w serwisie pożyczkowym. Nie obejdzie się bez weryfikacji tożsamości poprzez przelew. Należy go wykonać na kwotę 1 zł i gdy tylko trafi na konto NetCredit, zostanie zwrócony do wnioskującego. Środki z tytułu pożyczki przelewane są za pośrednictwem serwisu Blue Media S.A., dzięki czemu trafiają na konto pożyczkobiorcy w krótkim czasie. Na każdym kroku ubiegania się o pożyczkę wnioskujący może liczyć na szczegółowe instrukcje. Również z tego względu wygrywa ten ranking pożyczek.

2. Lendon

Drugie miejsce w zestawieniu ofert pożyczkowych przypadło firmie Lendon. U tego pożyczkodawcy również można zaciągnąć darmową chwilówkę. Drugie miejsce na podium wśród pożyczkodawców jeśli chodzi o ten ranking chwilówek Lendon zawdzięcza głównie możliwości wzięcia darmowej pożyczki na okres 45 dni. Stały klient Lendon może pożyczyć do 6000 zł. Wszystkie pożyczki od tej firmy udzielane są na okres od 5 do 45 dni. To, co wyróżnia markę Lendon to to, że można uzyskać darmowe porady w zakresie zarządzania finansami. Również z tego powodu to w pełni zasłużone drugie miejsce. W Lendon również można odroczyć termin spłaty pożyczki poprzez refinansowanie. W tym celu w strefie klienta należy wybrać nowy termin spłaty, refinansować o 10, 20 lub 30 dni.

Pożyczkę w Lendon mogą otrzymać osoby w wieku od 21 do 75 lat, które są obywatelami Polski, posiadają bankowy rachunek osobisty i są użytkownikami sieci komórkowej. Jak widać, firma kieruje swoją ofertę również do seniorów.

Wnioskowanie o pożyczkę jest wyjątkowo szybkie. Głównie za sprawą usługi Instantor, która eliminuje konieczność wykonania przelewu weryfikacyjnego. Alternatywnie można wykonać przelew weryfikacyjny, który traktowany jest jako płatność za rejestrację. Zarejestrowani klienci mogą aplikować o pożyczkę przez telefon. Przy wypłacie pożyczki trzeba zaczekać na zaksięgowanie przelewu. Przelew w ramach tego samego banku powinien znaleźć się na koncie klienta po ok. 30 minutach. Przy przelewach międzybankowych czas ten uzależniony jest od czasu operacyjnego banku. To z powodu braku natychmiastowych przelewów ten ranking pożyczek zakwalifikował Lendon na drugim miejscu.

3. ExtraPortfel

Na trzecie miejsce jeśli chodzi o aktualny ranking chwilówek załapał się ExtraPortfel. Pożyczki udzielane przez spółkę MDP Finance Sp. z o.o.. Ta firma pożyczkowa posiada w swojej ofercie pożyczki od 100 do 6000 zł z okresem spłaty od 5 do 45 dni. Dostępna jest też darmowa pożyczka dla nowych klientów, którą można otrzymać w kwocie do 3000 zł i spłacić w maksymalnie 45 dni. Na uwagę zasługuje termin spłaty znacznie dłuższy niż u pozostałych firm, które nie załapały się do czołówki firm pożyczkowych w tym rankingu. Żeby uniknąć problemów z tytułu nieterminowej spłaty w ExtraPortfel można też ubiegać się o refinansowanie pożyczki.

Oferta chwilówek od ExtraPortfel skierowana jest do osób w przedziale wiekowym 21-75, które mają obywatelstwo Polski i przebywają na terenie kraju, a do tego dysponują kontem osobistym i mają aktywny numer telefonu.

ExtraPortfel obiecuje maksimum komfortu, minimum formalności. Do ubiegania się o pożyczkę wystarczy wypełniony wniosek poprzez stronę internetową. Podobnie jak w Lendon działa usługa Instantor, umożliwiająca natychmiastową weryfikację. Pieniądze trafią na konto w zależności od banku, w którym rachunek posiada pożyczkobiorca.

ranking chwilówek Opinie