Profi Credit opinie – ProfiCredit

Życie to pasmo nieprzewidywalnych zdarzeń, nagła awaria samochodu, choroba bliskiej osoby. Bywa też, że mamy niespełnione marzenia, których realizacja wiąże się z pokaźnym nakładem finansowym. Co zrobić, gdy nasze fundusze nie pozwalają zrealizować naszych planów, bądź uniemożliwiają wyremontowanie auta lub pomoc choremu członkowi rodziny? Dobrym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki, lecz na dogodnych i przejrzystych zasadach. W tym celu powstał właśnie ProfiCredit.

Doświadczenie, które procentuje

ProfiCredit to gigant na rynku firm pożyczkowych, działający już od roku 2004. W szeregach firmy pracują wyłącznie fachowcy, pełni pasji i zaangażowania, których myślą przewodnią jest misja pomocy klientom. Takie podejście umożliwia profesjonalne podejście do klienta oraz spersonalizowanie oferty, która spełni oczekiwania oraz możliwości finansowe pożyczkobiorcy.

Minimum formalności, a konkretna i rzetelna pomoc finansowa

Aby ubiegać się o kredyt w ProfiCredit wystarczy skontaktować się pod numerem 801 805 806 z doradcą firmy, który w sprawny i szybki sposób przeprowadzi z tobą rozmowę w celu weryfikacji, a następnie po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze trafią na twoje konto. Jeśli jednak preferujesz standardowe procedury, masz także możliwość wypełnienia wniosku on-line.

Dlaczego warto skorzystać z usług ProfiCredit?

Firma ProfiCredit jest otwarta i gotowa na pomoc osobom, które nie mogą liczyć na uzyskanie pożyczki w banku. Jest to idealne rozwiązanie dla młodych osób, które dopiero co zaczynają dorosłe życie, planują kupno mieszkania lub oczekują narodzin dziecka. Na wsparcie ProfiCredit mogą liczyć także klienci, którzy są obarczeni innymi zobowiązaniami.  130 oddziałów w Polsce, co przekłada się na około 3000 doradców finansowych, sprawia, że pożyczkobiorca otrzymuje korzystnie i precyzyjnie sprecyzowaną ofertę pożyczkową, co przekłada się na komfortową spłatę rat.

Pożyczka przez Internet

ProfiCredit to innowacyjna firma, która spełnia oczekiwania konserwatywnych klientów, jak i tych nowoczesnych. Nie dziwi więc fakt, że w gamie usług ProfCredit widnieje opcja pożyczki przez Internet. W ramach powyższej oferty klient ma dostęp do pożyczki do 20 000 złotych, z opcją rozłożenia kwoty aż do 48- miesięcznych rat. Jednocześnie klient jest zwolniony z opłacania odsetek (RSO= 0%). W trakcie rejestracji wniosku przez Internet klient ma dostęp do konta o nazwie Strefa Klienta. Za pośrednictwem tego konta oraz spełnieniu wymagań regulaminu promocji pożyczkobiorca otrzymuje pakiet benefitów, takich jak: odroczenie płatności raty, obniżenie o połowę dwóch rat czy też spłatę pojedynczej raty.

Regularne spłacanie to spłacanie nagradzane

Na rynku istnieje wiele firm, które oferują różnorodne oferty kredytowe, jednakże  mało z nich prezentuje, aż tak dogodne podejście do klienta. Ciekawym rozwiązaniem prezentowanym przez ProfiCredit jest program Klub Dobrego Klienta. Na czym on polega? To dziecinnie proste wystarczy, że zobowiązujesz się do terminowej spłaty kredytu, a po 6 miesiącach regularnych wpłat wstępujesz do grona Klubu Dobrego Klienta. W ramach członkostwa otrzymasz pożyczkę na specjalnych warunkach, realizacja płatności zaciągniętych środków będzie się odbywać jeszcze szybciej, a w razie jakichkolwiek niejasności dostajesz dostęp do infolinii  doradców finansowych dedykowanych dla ciebie.

Pożyczki dla firm

ProfiCredit oprócz klientów indywidualnych, w swojej ofercie posiada także pomoc dedykowaną firmom. Tak jak w przypadku obsługi indywidualnej, tak też w przypadku pożyczki na firmę ProfiCredit charakteryzuje się elastycznością oraz profesjonalnym podejściem do kredytobiorcy.  Czas to pieniądz, ta maksyma ma swój oddźwięk szczególnie w biznesie, gdzie każda minuta jest na wagę złota. ProfiCredit skontaktuje się z twoją firmą  po złożeniu wniosku, już nawet po 15 minutach. Co więcej, pożyczki są udzielane nawet do 24 miesięcy, dzięki czemu dogodnie rozłożysz swoje raty, a budżet twojej firmy na tym nie ucierpi. Jeśli twoja firma dopiero co rozpoczęła działalność na rynku, a ty obawiasz się, że nie otrzymasz pożyczki, to przestań się martwić i jak najszybciej skontaktuj się z przedstawicielem ProfiCredit. Nowe firmy mogą liczyć na pożyczkę aż do 6 000 złotych, co będzie dużym zastrzykiem gotówki dla dopiero co powstałej firmy.

Spłacasz- Polecasz- Zarabiasz

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki w ProfiCredit w trakcie realizacji formalności otrzymujesz kupony dla swoich znajomych. Jeśli, ktoś z twoich bliskich także znajduje się w nieciekawej sytuacji finansowej, wystarczy, że skontaktuje się z ProfiCredit pod numerem 801 700 989 lub 33 496 00 65. Za polecenie nowego klienta otrzymujesz nagrodę, a twój znajomy otrzymuje pełną i kompleksową pomoc finansową, która z pewnością przyczyni się do poprawy jego nadwyrężonego budżetu. Wystarczy, że zostanie dokonana pierwsza spłata raty, a nagroda wędruje na twoje konto. W ramach oferty ProfiCredit twój bliski lub znajomy otrzymuje gwarancję rzetelnej obsługi, dostosowanej do jego możliwości.

 

 

Profi Credit Materiał Promocyjny

Profi Credit Kontakt

Nazwa firmy: PROFI CREDIT Polska S.A.
Siedziba firmy: ul. Browarna 2, Bielsko Biała
E-mail: info@proficredit.pl
WWW: www.proficredit.pl
NIP: 547-215-10-80
REGON: 243624011
KRS: 518190

Nasza ocena:
Ocena klientów:

You may also like...